КОМПАНІЯ BEDNAR FMT ПРЕЗЕНТУВАЛА ХІТОВУ НОВИНКУ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ

 9 квітня на Тернопільщині відбулася польова презентація новинки від BEDNAR FMT – універсального диско-лапового агрегату ACTROS RO 4000, яку організувала ТОВ Компанія «ЛАН».

ACTROS RO – це потужний комбінований диско-лаповий агрегат, здатний подрібнювати та перемішувати велику кількість рослинних решток за один прохід на глибину до 35 см (активне перемішування стійками Active-Mix), а також руйнувати ущільнені шари грунту без перемішування, використовуючи робочі плоскорізні стійки (Zero-Mix).

Чому універсальний? За один прохід ACTROS здатний виконувати кілька операцій: підривання ущільненого шару ґрунту, подрібнення пожнивних залишок, розбиття грудки та закриття вологи за допомогою прикочуючого котку (на вибір кілька видів в залежності від умов та типів ґрунтів). В найближчий період EDNAR FMT анонсує появлення ще однієї додаткової операції агрегату – внесення добрив прикореневим способом

Потенціал для ACTROS на українському ринку дуже великий. Адже він здатний замінити ряд агрегатів для основного обробітку, при цьому не утворюючи переворот пласта  під час обробітку та небажаного ущільнення ґрунту. До того ж, ACTROS легко агрегатується з тракторами  від 300 к.с.  (при цьому реально працюючи на максимальну глибину 35 см за необхідності), та демонструє значну продуктивність (при швидкості 9-10 км/год – до 50 га/зміну).

Як доказ –  під час демонстрації ACTROS RO 4000 на Тернопільщині по великій масі пожнивних залишок кукурудзи (урожайність 120 кг/га) – робота виконувалась за наступними параметрами:

  • глибина обробітку – 25 см (на цій глибині було максимальне ущільнення поля),
  • робоча швидкість до 10 км/год,
  • трактор – 360 к.с.

Результат перевершив сам себе (фото).

Конструктивні переваги та  особливості, що виділяють ACTROS RO з-поміж аналогів на ринку:

  • Здатність агрегата до роботи без задніх котків завдяки робочим стійкам, що розміщені за транспортними колесами. Ідеальне рішення для роботи в екстремальних умовах.
  • Транспортна вісь розташована всередині агрегату, завдяки чому зменшено радіус розвороту в кінці гону.
  • Захист стійки від перевантажень за допомогою вертикальної пружини, що має максимальне зусилля 750 кг.

Замовити демонстрацію ACTROS RO в своєму господарстві  можна, зв’язавшись з представниками ТОВ Компанія ЛАН у розділі Контакти на нашому сайті.