Цікаве знайомство з сівалкою LEMKEN САПФІР
Сівалка Сапфір може обладнуватись комп’ютером марки Easytronic або марки Solitronic, що встановлюється в кабіні трактора, і дозволяє трактористу одному легко и швидко підготувати сівалку до посіву и самостійно слідкувати за процесом посіву.
Зображення може містити: небо та надворі
Навішується за допомогою трьохточкової навіски на агрегат або трактор, без опорних коліс.
Обладнується на вибір одно- або дводисковими сошниками. Конструкція подвійних дискових сошників не має аналога у світі. Оригінальність конструкторського рішення полягає в регулюванні сошників за допомогою конвергуючої системи (куліси), що дозволяє через тягову лінію сошників встановлювати і витримувати точну робочу глибину навіть при найвищій швидкості і мінливих ґрунтових умовах. Подвійні дискові сошники мають ефект самоочищення, що дозволяє робити посів ранніх культур, таких як: горох, яровий ячмінь і т.п.
Сошники жорстко закріплені на одній консолі з гумовими прикотуючими роликами, що дозволяє зробити посів матеріалу на однакову, точно задану глибину, незалежно від рельєфу, структури, рівня вологості ґрунту і швидкості руху трактора.
Безступінчасто регулюємий привод для встановлення норми висіву від 0,5 до 500 кгга.
Висіваючі котушки «КонтиПлюс», «МоноПлюс» та «МегаПлюс» для різних фракцій насіння забезпечують безперервний потік посівного матеріалу та точне дозування, незалежно від фракції насіння. При забрудненні котушки нема переривання приводу. Встановлення на вісь приводу і зняття котушок здійснюється без інструментів. Серійно оснащується електронним пристроєм для автоматичного управління технологічною колією.
Прикотуючі ролики відновлюють капілярність, забезпечують підведення вологи до насіння, сприяючи таким чином швидкому розвитку та зміцненню кореневої системи навіть в умовах посухи.
Місткість насіннєвого бункера 3-м метрової сівалки – 800 л, 4-х метрової – 1050 л. Насіннєвий бункер легко та швидко заповнюється завдяки наявності сходинки-платформи.
Фірма ЛЕМКЕН випускає сівалки САПФІР шириною захвата вiд 2,5 до 4 м.