Робочі години 09:00 - 18:00

На головному підприємстві CLAAS в місті Харзевінкль урочисто відкрили новий випробувальний центр для тестування сільськогосподарської техніки. У проект було інвестовано 15 млн євро, з яких 3,2 млн євро виділено на закупівлю обладнання для проведення тестових випробувань нових машин.

Світлина від CLAAS.

На офіційному відкритті Голова Наглядової ради Групи CLAAS Катріна Клаас-Мюльхойзер зазначила: «В травні 2017 року ми заклали перший камінь у фундамент Центру, і всього потребували 22 місяці, щоб побудувати і ввести його в експлуатацію».

Випробувальний центр допоможе CLAAS прискорити розробку нових моделей зерно-, кормозбиральних комбайнів і тракторів. Для моделювання різних природно-кліматичних умов і їх впливу на техніку під час її експлуатації в самих різних країнах світу будуть задіяні 13 установок, а випробування можуть проводитися в режимі 24/7.

Світлина від CLAAS.

Найбільша і одночасно найбільш складна за конструкційним рішенням установка – це стенд для випробування на витривалість жаток шириною до 12 м. Тільки фундамент, на якому на пневматичній підвісці встановлено стенд, важить 600 тонн. Аналогів такої установки в Європі немає.

Також у випробувальному центрі працює і лабораторія тестування всієї електроніки машин. Тут можна провести випробування взаємодії систем допомоги механізатору з усіма компонентами. Так, тільки зернозбиральний комбайн має 30 блоків управління і по кожній машині в повністю автоматичному режимі тепер можна виконати до 50 тис. тестових операцій.

#CLAAS

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This