Робочі години 09:00 - 18:00

В цьому сегменті Німецька компанія CLAAS пропонує в Україні десять моделей своїх тракторів, що мають номінальну потужність від 75 до 155 к.с. за нормою ECE R120 і формують три модельний ряди – AXOS, ARION 400 та 600. Оскільки практично в кожному господарстві свій час був сформований шлейф обладнання для 150-сильних тракторів, які в більшості мають критичний знос і потребують заміни, пропонуємо ознайомитись із моделлю ARION 640C від CLAAS,що вдало впишеться в уже сформований технологічний ланцюг.

Силовий агрегат трактора. Шестицирициліндрові двигуни DPS цих тракторів мають об’єм камери внутрішнього згорання 6788 см3 і вирізняються своїм тяговим зусиллям та надійністю.Двигуни відповідають вимогам з викиду відпрацьованих газів Tier 3. Це досягається з допомогою внутрішньої системи рециркуляції відпрацьованих газів, турбокомпресора, інтеркулера та паливної системи Common Rail із електронною системою керування. Агрегат має досить високий крутний момент і, на противагу системам boost, гарантують віддачу повної потужності в будь-який момент. Ці особливості двигуна дозволяють досягнути вищої продуктивності агрегатів при нижчій витраті палива у порівнянні із іншими тракторами аналогічної потужності.

Чудова ергономічність та оглядовість

Доказом цього є результати випробувань Powermix, проведених у Німеччині сільськогосподарським об’єднанням DLG та неодноразово опублікованих журналом PROFI.
Трансмісія. В стандартній конфігурації трактори цієї серії обладнані коробкою переміни передач QUADRISHIFT без розриву потоку потужності, зі зміною передач за допомогою кнопок без необхідності вижимання педалі зчеплення.КПП має 4 автоматизованих діапазони (ряди) та 4 передачі Powershift, а електрогідравлічна система зміни напрямку руху REVERSHIFT дозволяє працювати на 16 передніх і 16 задніх передачах на однаковій швидкості. Така КПП дозволяє рухатись зі швидкістю 2,1 – 40 км/год, протеза потреби виконання технологічних операцій, що вимагає меншої швидкості, як то роздача корму на тваринницьких фермах, садіння овочевої розсади або щось інше, є можливість замовлення тракторів із ходозменшувачем. При цьому кількість передач подвоюється до 24/24 і дозволяє рухатися із мінімальною швидкістю від 400 метрів на годину, а це вже значно розширяє спектр застосування трактора.

Гідравлічна система.В базовій комплектації трактори мають відкриту гідравлічну систему продуктивністю 98 л/хв. Три пари гідравлічних виходів позаду трактора, можливість під’єднання лінії безнапорного зливу достатня для роботи із переважною кількістю обладнання, однак клієнт може також зупинити вибір і на двох парах. Крім того, є можливість встановлення до двох пар гідровиходів в передній частині трактора.
Задня трьохточкова навіска 3-ї категорії вантажопідйомністю 6,9 тони справиться з будь-яким навісним обладнанням для цього класу тракторів, а наконечники верхньої і нижніх тяг із крюками та комплектом шарів (так званих “яблук”) 3/3 і 3/2 категорії дозволяє бути їй більш універсальною, швидко та легко агрегатуватися із інвентарем. Консоль управління системою тягово-позиційного регулювання навіски забезпечує максимальну зручність та комфорт. Елементи керування положенням навіски та ВВП розміщені на кожному із задніх крил і полегшують агрегатування трактора із різного роду обладнанням, забезпечуючи при цьому безпеку оператора. Базова комплектація передбачає як тяговий брус для роботи з важким знаряддям так і регульований по висоті фаркоп. Останній стане в нагоді при роботі з причепами та, особливо, при роботі із обладнанням, що має привідну карданну передачу розташовану під причіпним пристроєм.
Задній вал відбору потужності має два варіанти швидкості обертання –540/1000 та540/540ЕСО/1000/1000ЕСО. Завдяки режиму ЕСО можна досягти суттєвої економії палива при роботі із ВВП, адже 540 обертів шліцевого вала в цьому режимі досягається за 1530, а 1000 обертів– за 1550 об/хв колінчатого валу ДВЗ. Як показав досвід останніх років, наші господарі, що планують роботу трактора на тваринницьких фермах для роботи з кормозмішувачами, роздавачами кормів, розкидачами мінеральних добрив, вибирають саме цю опцію тим паче, що ціна її не висока. В стандартній комплектації трактори мають легкозмінні хвостовики ВВП на 6, 8 та 21 шліц.

3-х точкова навіска, тяговий брус, регульований по висоті фаркоп, крюк для причепа (пітон-фікс)

Структурна компоновка. Трактори цієї серії довели ефективність використання у полі на оранці, культивуванні, внесенні органічних та мінеральних добрив, сівбі, приготуванні та роздачі кормів, навантажувально-розвантажувальних роботах, адже мають: довгу колісну базу, що становить 2820 мм; ідеальний розподіл ваги, який без противаг має її співвідношення між осями 54/46%; широкі можливості баластування в межах 5926-6700 кг та максимально допустиму вагу9250 кг. Установка передньої 3-точкової навіски вантажопідйомністю 3,3 тони, вала відбору потужності (1000 об/хв) та двох додаткових передніх гідровиходів, дозволяє працювати не лише із задньо-, а й передньонавісним обладнанням чи їх комбінаціями.
З огляду на природно-кліматичні умови України компанія пропонує для кожної моделі свій типорозмір коліс, який повною мірі передає тягову потужність на поверхню поля. Проте покупець вільний вибирати як типорозмір коліс шириною від 380 до 650 мм, так і їх виробника.Завдяки розбірній конструкції дисків ширина колії трактора може змінюватися в межах 1500 до 2200 мм, а за потреб іншої ширини колії будуть запропоновані не стандартні рішення. Кут повороту коліс 55° забезпечує зменшення радіусу розвороту до 4,85 м, що при довжині 5,15 м робить ARION 640Cсамим маневреним в його класі.Навігаційних систем від CLAAS значно підвищують продуктивність та степінь завантаженості трактора протягом доби, що є актуальним при виконанні весняно-польових робіт у стислі строки. Ці трактори такожідеально пристосованіі для транспортних робіт, алеслід пам’ятати, що при їх активному використанні на дорогах загального користування для транспортування вантажів, загальна маса яких разом із причепом може перевищувати половину маси трактора, їх необхідно замовляти (чи дообладнати) пневматичними чи гідравлічними гальмами для причепа.

Безпечний при обприскуванні, зручний на фермі.Простора герметична комфортна кабіна із системою кондиціювання та рециркуляції повітря роблять працю тракториста під час операцій внесення засобів захисту рослин безпечною, а встановлення додаткових вугільних фільтрів ще більше підсилюють ступінь безпеки його здоров’я. Задля підвищення комфорту оператора, доступна повна регульована амортизація кабіни і, як виявилося, ця опція є досить популярною в Україні. Завдяки чотирьом точкам амортизації кабіна повністю ізольована від трансмісії, тому механізатор не втомлюється від постійних коливань, вібрації, його продуктивність зростає і, навіть, після закінчення робочої зміни він повний енергії.

Фронтальний навантажувач. За невеликої кількості навантажувально-розвантажувальних робіт чи браку працівників, варто розглянути можливість установки на ARION 640Cфронтального навантажувача, значно заощадивши при цьомуна придбанні самохідної телескопічноїмашини. Для цієї моделі трактора CLAAS рекомендує дві свої моделі – FL150 та простішу FL120CP. Ці навантажувачі маютьмаксимальну висоту до нижньої кромки ківша в горизонтальному положенні 4,35 та 3,90 метра, підіймальне зусилля в точці повороту робочого органу на рівні ґрунту – 3,43 та 2,40 тони, відповідно. Завдяки системам швидкороз’ємних кріплень фронтального навантажувача та гідравлічних ліній, час, необхідний на його під’єднання/від’єднання становить лише 29 секунд. Інтегрований в гідравлічну систему гідроакумулятор максимально компенсує динамічні навантаження та вібрацію убезпечуючи механічні конструкції трактора та навантажувача від зломів, що можуть з’явитися з часом. Інтегрований електрогідравлічний чи механічний джойстик керування навантажувачом та широка колісна база передньої осі, додає продуктивності в роботі, впевненості та стабільності у виконанні навантажувально-розвантажувальних робіт. Для навантажувачів CLAASпропонує 18 типів змінних робочих органів.

Всі перераховані можливості цих тракторів стають в нагоді і комунальним службам міст та сіл протягом всього року – прибирання снігу, підмітання вулиць, догляд за узбіччями доріг, риття траншей та ін. А найбільший на ринку набір стандартних і додаткових опцій, яких важко перерахувати в одній статті, дозволяє пристосувати ці моделі тракторів практично для будь-яких виробничих потреб.

Детальнішу інформацію, цінову пропозицію, рекомендації у підборі обладнання,програми та фінансові умови придбання тракторів, умови подовженої гарантії запитуйте у менеджерів ТОВ “Компанія ЛАН”.
Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This