Робочі години 09:00 - 18:00

Заготівля високоякісного сіна з люцерни в природніх умовах – це справжній виклик для господарств. Адже в процесі просушування та механічної обробки рослинної маси (ворушіння, формування валків, підбір) можуть виникнути значні втрати (при порушенні технології – до 50% листової маси). Окрім того, через високу частку затрат на логістику в собівартості сіна кожне господарство, яке заготовляє сіно з бобових трав у великих масштабах намагається досягти якомога вищої щільності тюків, зберігши при цьому кормову цінність люцерни.
Аби відповідати високим вимогам аграрних підприємств, які прагнуть заготовляти корми найвищої якості за допомогою високопродуктивної техніки, компанія CLAAS розробила тюковий прес-підбирач QUADRANT 5200 нового рівня продуктивності.
Тюковий прес-підбирач QUADRANT 5200 має на сьогоднішній день найвищу пропускну здатність в своєму класі. При пресуванні соломи з вологістю <10% пропускна здатність становить до 50 тон/годину! При цьому щільність тюка досягає 220 кг/м3.
Надзвичайно висока продуктивність преса QUADRANT 5200 була досягнута завдяки багатьом технічним рішенням.
Одним з ексклюзивних рішеньCLAAS є гідравлічний привод системи подачі рослинної маси. Задній прижимний ролик, система PFS (POWER FEEDING SYSTEM – система прискореної подачі рослинної маси) та підбирач мають гідравлічний привод, а швидкість реверсу може регулюватись.
Гідравлічний привод системи подачі рослинної маси має ряд переваг:
– бережлива обробка рослинної маси
– краща адаптація до умов роботи
– оптимальний потік рослинної маси
– максимальний комфорт для оператора завдяки можливості реверсування ротора з кабіни трактора
Гідравлічний привод системи PFS має вищу швидкість, ніж його механічний варіант. Таким чином, рослинна маса подається ще глибше на ротор, що в свою чергу забезпечує високу пропускну здатність. (157780)

Не тільки регулювання швидкості системи подачі рослинної маси, а й усунення заторів на роторі можливе через термінал управління з кабіни трактора. Це суттєво полегшує роботу водія трактора та підвищує комфорт на робочому місці.

Типова 2-х фазна гребінка CLAAS з 5 пальцями розташована відразу ж за підбирачем та забезпечує максимально бережливу обробку рослинної маси (особливо люцерни). Рослинна маса проходить короткий шлях, подається вертикально та не перевертається. Навіть при високій щільності тюк добре просушується завдяки гомогенній структурі пакетів рослинної маси.
(139570)
Великий діаметр ротора (500 мм) та спіральне розташування зірочок ротора забезпечують особливо бережливу обробку рослинної маси. Високі оберти ротора сприяють високій пропускній здатності, рівномірній подачі та глибокій передачі рослинної маси в камеру попереднього пресування. Як результат:
– висока пропускна здатність преса
– невисока потреба в потужності
– мінімальне утворення пилу
– збереження найціннішої частини рослин – листя
– POWER FEEDING SYSTEM (PFS) на QUADRANT 5200 RC (з подрібнювачем) – серійно з заводу, на моделі без подрібнювача – опція.

Прес-підбирач QUADRANT 5200 оснащений унікальною системою автоматичного регулювання тиску пресування.Звичайно ж, на ринку представлені різні системи регулювання тиску пресування. Автоматичною системою оснащені тільки преси CLAAS. Особливістю даної системи є те, що тиск пресування регулюється не тільки виходячи з навантаження на основній рамі, а й сили натягу шпагату. Оператор постійно має повний контроль за навантаженням. Встановлення оптимального тиску пресування повністю бере на себе машина відповідно до культури, що пресується та якості шпагату.

Як це працює?

 Система автоматичного регулювання тиску збирає та візуалізує навантаження на основній рамі та вузлов’язах.  Сенсор на рамі дає один з двох параметрів регулювання. Навантаження відображається на терміналі управління.  Система має сенсори на трьох вузлов’язах (стандартна комплектація), які надають другий параметр для регулювання тиску пресування.

Переваги системи:
– максимальний комфорт для тракториста
– простота обслуговування та легкість використання, особливо для операторів з невеликим досвідом роботи з тюковими пресами
– постійно високий (оптимальний для конкретних умов) тиск пресування
– постійна робота на межі потужності машини та/або міцності шпагату
– єдина система регулювання тиску пресування, яка дозволяє отримати максимум від будь-якого шпагату

Система автоматичного регулювання тиску пресування може бути розширена на інші три вузлов’язальні апарати, щоб отримувати заміри натягу шпагату з усіх вузлов’язів. За таких умов тракторист отримує інформацію, якщо на якомусь з вузлов’язів немає натягу шпагату. Таким чином, оператор має повний контроль над процесом пресування з кабіни трактора.

ПресQUADRANT 5200 має новий пресувальний канал, довжина якого становить 3,85 метри, що на 12% більше, ніж у моделях попередньої серії.

Нова посилена камера пресування QUADRANT 5200 дозволяє отримувати вищу щільність тюків. Нова форма поршня забезпечує ідеальну форму тюка. Камера пресування має нові бокові стискаючі пластини, стінки та новий верхній пресувальний клапан, які забезпечують гомогенність тюка по всій довжині та надійну обв’язку.

Прес QUADRANT 5200 отримав також удосконаленийлегендарний вузлов’язальний апарат, який ще більше адаптований до роботи в різних умовах, з різною товщиною та міцністю шпагату. Вузлов’язальні апарати перебувають постійно під контролем: якщо шпагат розірвався – оператор отримає сигнал на термінал управління. Також оператор отримає попередження, якщо шпагат закінчився.

Упродовж усієї історії існування компанія CLAAS тісно співпрацює з найкращими радниками – аграрними підприємствами, які працюють на полі та фермі, то ж якнайкраще знають, які саме машини можуть підвищити ефективність їх праці.
Нові технічні рішення на прес-підбирачі QUADRANT 5200 базуються на нових вимогах аграріїв, умови роботи яких суттєво змінилися за останні десятиліття. Незмінними залишаються надійність машини та бездоганна якість кормів, заготовлених технікою CLAAS.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This