Передача самохідного обприскувача Househam

Сьогодні провели передачу самохідного обприскувача Househam Sprayers AirRide4-24 багаторічному партнеру ПАП Оберіг. Це вже друга машина цього виробника, придбана у ТОВ Компанія ЛАН. Перший обприскувач працює на підприємстві вже 5 років. Господар знову надав перевагу цьому виробнику – якостi, точностi та надiйностi.

TERRA TRAC для тракторів

Здоровий ґрунт є чи не найважливішим ресурсом у сільському господарстві. Саме тому компанія CLAAS розробила гусеничну систему TERRA TRAC, яка утримує важкі машини, такі як AXION 900, від заривання в землю і таким чином запобігає ущільненню ґрунту. Друзі, чи мали ви можливість перевірити цю технологію на своїх полях?

Посівна 2019 – ночі без сну, проте успішно!

Щиро дякуємо нашому партнерові за цінні фото та відео. Ви робите правильний вибір на користь якісної техніки. Нас тішить, що той довгий час доби у полі вашими надійними помічниками є саме трактори CLAAS, агрегати LEMKEN GmbH & Co. KG та AMAZONE. Найцінніше, що має українська земля – це аграрії, котрі вкладають душу в свою справу. […]

Демонстрація роботи трактора CLAAS AXION 940 з передпосівним компактором BEDNAR FMT Swifter 8000F

Увага, свіжі фото з Рівненщини! Сьогоднішні результати роботи трактора CLAAS AXION 940 з передпосівним компактором BEDNAR FMT Swifter 8000F. Попередньо на цьому полі вирощували луцерну. Підготовка проводилася для посіву кукурудзи на силос. Восени на даній території зробили 2 проходи глибокорозпушувачем по діагоналі та провели підживлення органічними добривами. Перед роботою компактора працювала дискова борона в два […]

Agroport Ukraine Lviv 2019

Agroport Ukraine Lviv 2019 виставка, що проходить у Львові 21-22 березня. Agroport Ukraine Lviv 2019 виставка, що проходить у Львові 21-22 березня. ТОВ “Компанія ЛАН” бере участь, презентуючи до уваги аграріїв трактор CLAAS ARION 430.

Call Now Button