Робочі години 09:00 - 18:00

Другий день дилерської зустрічі партнерів CLAAS Східної Європи пройшов у форматі конференції, яка була розділена на три блоки. У першому звучали вітальні промови та презентація заводу Claas Bad Saulgau GmbH, а також компаній CLAAS Ukraine та CLAAS Vostok.

Другий блок – Best Practices був присвячений презентації деяких компаній дилерів на теми Sales via TRADE-IN, Used machinery business EEU, End customer marketing, Aftersales concept for big fleets, Professionalization of dealer. Запрошені колеги розповідали про специфіку та особливості роботи підприємств. Такий формат обміну досвідом є надзвичайно цікавим та дає шанс обговорити нюанси з представниками інших держав. Україну мала честь представляти Компанія ЛАН з доповіддю 

на тему “End customer marketing”. Менеджер з маркетингу Ольга Вівчар розповіла про принцип побудови маркетингової стратегії, орієнтованої на клієнта. А також, про активну участь Компанії ЛАН у соціальних проектах з підтримки картингового спорту, спортивного клубу вільної боротьби, дитячого колективу народної самодіяльності. 

Дякуємо за запрошення, конференція подарувала приємні враження від спілкування з партнерами та зацікавила досвідом втілення ефективних бізнес-ідей.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This