Нова партнерська програма для агробізнесу від Креді Агріколь Банку та CLAAS

ТОВ “Компанія ЛАН” інформує, що Креді Агріколь Банк спільно з компанією CLAAS пропонують спеціальну програму фінансування для придбання сільгосптехніки CLAAS.

Згідно з умовами програми, сільгоспвиробники мають змогу придбати у ТОВ “Компанія ЛАН” техніку CLAAS у кредит за привабливими відсотковими ставками (від 9.7% річних у гривні), строком до 60 місяців і початковим внеском від 10%.

Зверніть, будь ласка, увагу, що для придбання зернозбирального комбайну TUCANO 580 діють спеціальні відсоткові ставки від 5.25% річних. Графік погашення кредиту адаптується до виручки від врожаю, а комісія за дострокове погашення кредиту відсутня.

«Креді Агріколь Банк як ключовий банк для агробізнесу в Україні завжди намагається запропонувати клієнтам-аграріям такі фінансові інструменти, які б забезпечували потреби компанії в якісних матеріально- технічних ресурсах, а також оптимізували її витрати. Нова партнерська програма з компанією CLAAS і має на меті надання привабливих умов фінансування для придбання сільськогосподарської техніки від світового виробника», – зазначає Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі – Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Про CLAAS:

Німецька компанія CLAAS є всесвітньовідомим виробником сільськогосподарської техніки. Компанія, заснована понад 100 років тому, сьогодні має 12 підприємств в усьому світі, 9 з них – виробничі підприємства. CLAAS виробляє зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, прес-підбирачі та телескопічні навантажувачі. Загалом у групі компаній CLAAS зайнято 11 тисяч працівників. В Україні CLAAS працює з 1992 року і незмінно працює через дилерську мережу. За цей час до України завезено понад 8 тисяч одиниць самохідної техніки цього виробника.

Звертайтесь до менеджерів ТОВ “Компанія ЛАН” та отримайте детальну інформацію про техніку та найбільш вигідні умови її придбання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button