Робочі години 09:00 - 18:00

ТОВ “Компанія ЛАН” інформує, що Креді Агріколь Банк спільно з компанією CLAAS пропонують спеціальну програму фінансування для придбання сільгосптехніки CLAAS.

Згідно з умовами програми, сільгоспвиробники мають змогу придбати у ТОВ “Компанія ЛАН” техніку CLAAS у кредит за привабливими відсотковими ставками (від 9.7% річних у гривні), строком до 60 місяців і початковим внеском від 10%.

Зверніть, будь ласка, увагу, що для придбання зернозбирального комбайну TUCANO 580 діють спеціальні відсоткові ставки від 5.25% річних. Графік погашення кредиту адаптується до виручки від врожаю, а комісія за дострокове погашення кредиту відсутня.

«Креді Агріколь Банк як ключовий банк для агробізнесу в Україні завжди намагається запропонувати клієнтам-аграріям такі фінансові інструменти, які б забезпечували потреби компанії в якісних матеріально- технічних ресурсах, а також оптимізували її витрати. Нова партнерська програма з компанією CLAAS і має на меті надання привабливих умов фінансування для придбання сільськогосподарської техніки від світового виробника», – зазначає Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі – Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Про CLAAS:

Німецька компанія CLAAS є всесвітньовідомим виробником сільськогосподарської техніки. Компанія, заснована понад 100 років тому, сьогодні має 12 підприємств в усьому світі, 9 з них – виробничі підприємства. CLAAS виробляє зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, прес-підбирачі та телескопічні навантажувачі. Загалом у групі компаній CLAAS зайнято 11 тисяч працівників. В Україні CLAAS працює з 1992 року і незмінно працює через дилерську мережу. За цей час до України завезено понад 8 тисяч одиниць самохідної техніки цього виробника.

Звертайтесь до менеджерів ТОВ “Компанія ЛАН” та отримайте детальну інформацію про техніку та найбільш вигідні умови її придбання.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This