Робочі години 09:00 - 18:00

І це не дивно, адже максимальна продуктивність та якість роботи пресів різного типу залежить від умов використання. Кожен вид пресів забезпечить високі показники продуктивності в тому випадку, якщо прес правильно підібраний до конкретних умов господарства.

КомпаніяCLAASупродовж багатьох десятиліть є визнаним у світі виробником широкого модельного ряду пресів: як рулонних з фіксованою (діаметр рулона 1,25 м чи 1,50 м) чи змінною камерами пресування (діаметр рулона до 1,50 м або до 1,80 м), так і тюкових з розміром тюка від 0,8 х 0,5 м до 1,20 х 1,00 м.

РУЛОННИЙ ПРЕС З ФІКСОВАНОЮ КАМЕРОЮ ПРЕСУВАННЯ CLAASROLLANT 340/350.

ROLLANT– це найбільш продаваний рулонний прес у світі для заготівлі сінажу. Дана модель є універсальною. Передові технічні рішення гарантують відмінні результати роботи за різних умов. А при заготівлі сінажу чи сіна – дана модель має найвищі в своєму класі показники продуктивності та якості роботи. Тож якщо ваше господарство застосовує прес переважно для заготівлі саме цих видів кормів – прес з фіксованою камерою пресування стане для вас незамінним помічником.

• Розмір рулона 1,25 х 1,20 м
• Ширина підбирача 2,1 м з копіювальними колесами
• Фіксована камера пресування з 16 пресуючими вальцями
• Система подрібнення ROTO CUT з 14 ножами
• Автоматична система змащення
• Проста та надійна машина

РУЛОННИЙ ПРЕС ЗІ ЗМІННОЮ КАМЕРОЮ ПРЕСУВАННЯ CLAASVARIANT 350/370.

Якщо ваше господарство підбирає прес переважно для заготівлі соломи та сіна (сухі матеріали) – рекомендуємо звернути увагу на рулонний прес зі змінною камерою пресування. Саме заготівля соломи та сіна у великих обсягах –це ті умови роботи, для яких цей прес був створений.

• Розмір рулона від 0,90-1,55 x 1,20 м або від 0,90-1,80 x 1,20 м
• Ексклюзивно від CLAAS: рулон приводиться в рух ротором.
• 5 міцних безкінечних ременів
• Автоматична система змащення
• Проста та надійна машина
УВАГА! Якщо господарство планує використовувати рулонний прес зі змінною камерою пресування для заготівлі сінажу потрібно обирати моделі, в яких пресувальні ремені приведені через 2 вальці (привод тільки через 1 валець не дозволяє сформувати рулон з вологої рослинної маси)! Наприклад моделі CLAASVARIANT 360/380.

ТЮКОВИЙ ПРЕС CLAASQUADRANT 4200.

Тюкові преси – універсальні, їх можна застосовувати з однаково високою якістю роботи за будь-яких умов. Навіть такі вибагливі щодо заготівлі корми як сіно з бобових трав можна заготовити за допомогою тюкового пресу, зберігши найціннішу частину корму – листочки та гарантуючи найвищу якість даного виду корму.
Тож немає різниці, з чим працює тюковий прес: сіно, солома, сінаж чи навіть стебла кукурудзи – висока продуктивність та якість роботи буде досягнута за будь-яких умов.
Особливістю преса CLAASQUADRANT 4200 (як і попередньої моделі QUADRANT 2200) є його простота та надійність, яка перевірена та підтверджена дуже багатьма українськими господарствами.
• Розмір тюка 1,2 х 0,7 м, довжина до 3,0 м
• Є моделі без системи подрібнення та з системою подрібнення ROTO CUT
• Автоматична система регулювання тиску пресування та контролю за вузловязами (опція)
• Шість високопродуктивних вузловязів з активною системою очистки TURBO FAN
• Управління через OPERATOR або COMMUNICATOR II
Вибір оптимального типу преса залежить також від логістики та подальшого використання корму. Якщо рулони/тюки потребують подальшої переробки (кормозмішувач, біогазова установка тощо), то і тип пресу підбирається відповідно до умов подальшого використання заготовленого рослинного матеріалу.
Отже, якщо господарство визначилось з типом пресу – залишається фактор його продуктивності. Рулонні та тюкові преси мають зовсім різну продуктивність, що дає змогу кожному господарству якнайкраще підібрати машину за співвідношенням ціна-продуктивність (якість машин CLAAS гарантується!).

В таблиці наведена порівняльна інформація щодо продуктивності 3 вище описаних типів пресів.

Прес Сіно Солома Сінаж Сіно Солома Сінаж Сіно Солома Сінаж
ROLLANT 340 20 12 23 224 135 440 330 200 650
VARIANT 350 35 24 Х 180 150 Х 415 340 Х
QUADRANT 4200 50 35 40 225 170 320 450 350 670

Визначившись з типом пресу та його продуктивністю господарство зможе бути впевненим, що завдання, які ставляться перед пресом будуть вчасно та якісно виконані. Не буває ідеальної для всіх умов техніки, але є техніка, яка ідеальна для умов саме вашого господарства.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This