Робочі години 09:00 - 18:00

Сівалка SUMO DTS виробництва Великобританії призначена для роботи на площах із пожнивними залишками, а також після традиційного та мінімального обробітку ґрунту.

Сівалка DTS працює по технології strip-till. Це метод розпушування і підготовки смуги ґрунту, де висіватиметься насіння.

Спеціалісти ТОВ “Компанія ЛАН” у період посівної озимих культур провели ряд демопоказів на полях сільськогосподарських підприємств Західної України. Такі заходи дають можливість переконатись у вигідності використання технології strip-till та переваги сівалки SUMO DTS саме на наших грунтах.

Робота на площах із пожнивними залишками 

Прорізаючий диск дозволяє системі сошників сівалки DTS працювати без необхідності знищення існуючих рослинних залишків, зайвого травмування ґрунту і створює розпушену смугу для посіву.

Розпушування тільки робочої смуги

Розпушування зони внесення посівного матеріалу дає можливість зберігати цілісність та структуру ґрунту на міжряддях та забезпечує оптимальний дренаж.

Покращення структури ґрунту

При використанні методу strip-till, корисні організми та бактеріальна флора зберігають свою популяцію. Це і є основним фактором збереження мінеральних залишків та збалансованого стану ґрунту.

Використання поряд з іншою технікою

Хоча основне призначення сівалки DTS – посів за один прохід, не існує ніяких причин, чому вона не може сіяти по уже підготовленому грунту.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This