Робочі години 09:00 - 18:00

При оранці відбувається рихлення та кришіння ґрунту, одночасно збільшується пористість ґрунтового шару. В результаті у ґрунт попадають повітря та тепло, і капілярність порушується.
По причині стислих строків сівозміни виникає, як правило, недолік часу для поступового осідання ґрунту та природного переходу ґрунту у стан фізичної зрілості.
Окрім того, необхідно запобігти висиханню виораного ґрунту, а також швидко відновити капілярність під насіннєвим ложем. Усе це може забезпечити коток ВАРІОПАК, слідуючи безпосередньо за плугом в одній зчіпці. У сприятливий момент, під час оптимального стану вологості, відбувається повторне ущільнення ґрунту на усю товщину шару оранки, при цьому крупні грудки подрібнюються. В результаті використання котка ВАРІОПАК процес переходу ґрунту у стан фізичної зрілості триває скоріше, і волога у ґрунті зберігається.
Такий комбінований агрегат, що складається з плуга OPaLL-AGRI Jupiter 120 + котка LEMKEN VARIOPACK, забезпечує подрібнення крупних грудок і гарне вирівнювання поля, що дозволяє заощадити як мінімум один прохід трактора в період майбутньої передпосівної підготовки.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This