Робочі години 09:00 - 18:00

Післяпродажна підтримка покупців сільськогосподарської техніки – важливий фактор для налагодження надійного та багаторічного співробітництва. ТОВ “Компанія ЛАН” – завжди на Вашій стороні, тому на початку весняно-польових робіт, спільно із спеціалістами Opall-agri,sro, ми відвідали ключових клієнтів, котрі придбали грунтообробні агрегати їхнього виробництва. Поспілкувались із керівниками господарств та інженерами, отримали схвальні відгуки про плуги ORION 180 та JUPITER 140 та дізнались про бажання придбати знову такі ж плуги.

Наш надійний партнер протягом багатьох років – Ігор Гордійчук, одним із перших у своєму регіоні почав використовувати в роботі восьмикорпусний плуг ORION 180. Вже працює ним у полі більше трьох років, а у цьому сезоні придбав ще один. Говорить, що на прикладі першого плуга, котрий без заміни робочих органів та поломок відпрацював справно, впевнений у якості чеського виробника. Пан Ігор зацікавився новинками Opall-agri,sro, котрі представлені на ринку із початку 2017 року.

Побували і у Володимира Васильовича – партнера ТОВ Компанія ЛАН із Івано-Франківської області. Власнику підприємства було приємно отримати сувеніри від Opall-agri,sro. Він придбав 4-корпусний плуг JUPITER 140 у минулому році. Говорить, що для потреб його господарства – це ідеальний вибір.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This