Інтеграція системи TELEMATICS з програмою управління господарством CROPIO
Розробники CLAAS успішно завершили інтеграцію системи TELEMATICS з програмою управління господарством CROPIO. Результати співробітництва між двома компаніями були представлені 11 лютого в Києві під час CROPIO Camp 2020.
Платформа управління агропідприємством CROPIO дозволяє комплексно контролювати, оптимізувати і документувати всі ключові бізнес-процеси в сільськогосподарському виробництві. При цьому основним джерелом даних для підприємств, які використовують техніку CLAAS, є дані, які надходять від машин до системи TELEMATICS. Прямий же і автоматичний обмін даними між двома платформами став можливий завдяки протоколу API – розробці концерна CLAAS, представленої світу в кінці минулого року.
Нагадаємо, що представлений на виставці АGRITECHNICA 2019 Ганновері протокол API призначений спеціально для того, щоб зробити систему TELEMATICS сумісною з інформаційними системами управління сільгосппідприємством, т.зв. FMIS, інших виробників. Платформа CROPIO стала першою серед розробників подібних систем, які реалізовали подібну інтеграцію з системою TELEMATICS. Це дає можливість не тільки отримувати дані з машин CLAAS, але і переносити в систему TELEMATICS вже наявну в системі CROPIO інформацію – карти полів, й інші дані. Господарство отримує можливість централізованого управління своїми власними виробничими процесами в рамкаї одного програмного продукту. Зокрема, інтеграція двох платформ дозволяє автоматично ідентифікувати поля, на яких працюють комбайни, документувати роботи, які виконують з прив’язкою до конкретного поля; об’єднувати дані з декількох комбайнів і їх датчиків урожайності, а також синхронізувати робочі щоденники.
“У сучасному цифровому світі питання сумісності системних різних виробників є ключовими. Користувач машин і обладнання не повинен замислюватися про те, чи буде той чи інший продукт працювати з тим програмним забезпеченням, яке у нього вже є і з якими він звик працювати. Багато сучасних розробок CLAAS базуються саме на цьому, включаючи й API протокол, який дозволив інтегрувати системи TELEMATICS і CROPIO” – відмічає менеджер по продукту CLAAS Україна Віталій Бортун.