Робочі години 09:00 - 18:00

СЕРВІС

Сервіс
Сервіс

КУРС ДЛЯ ІНЖЕНЕРІВ

ПРОФЕСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЗБОРУ УРОЖАЮ

Ефективна робота сільськогосподарської техніки без поломок та простою у сезон збору урожаю залежить від вибору надійного виробника та постачальника. Та все ж, коректний запуск в експлуатацію та правильне обслуговування агрегатів є вирішальним на усіх етапах їх функціонування.

Обираючи постачальника комбайна чи трактора, клієнт повинен бути впевнений, що разом із покупкою він отримає професійне обслуговування.

Сервіс

Зручний та вигідний сервіс

  У ТОВ «Компанія ЛАН» відповідально ставляться до надання послуг. У нас сформована команда висококваліфікованих сервісних спеціалістів, котрі оперативно та відповідально реагують на заявки по ремонту техніки чи сервісному обслуговуванню.

  Співпраця із замовником розпочинається на етапі запуску техніки і введення її в експлуатацію, та продовжується увесь гарантійний період.

  Роботи проводяться у строгій відповідності з вимогами виробника техніки. В процесі ремонту використовуються оригінальні запчастини та паливно-мастильні матеріали.

Служба сервісу здійснює:

  • Введення техніки в експлуатацію;
  • Забезпечення необхідною документацією;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • Дефектування техніки;
  • Консультації та навчання персоналу.
Сервіс

Наявність спеціальних інструментів та відповідної технічної документації дозволяє виконувати складний ремонт безпосередньо у замовника. Якщо Ви робите ремонт своїми силами, наші сервісні інженери нададуть Вам всі необхідні консультації.

Працівники нашої сервісної служби проходять щорічну перепідготовку безпосередньо у виробників техніки. Тісна співпраця з навчальними закладами дозволяє поповнювати сервісний відділ висококваліфікованими фахівцями.

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This