Робочі години 09:00 - 18:00

Запчастини до різних видів техніки

Якість, яка не підведе

Довготривала та безперебійна робота сільськогосподарської техніки залежить від проведення регулярних технічних оглядів і високої якості комплектуючих, що встановлюються при заміні вузлів сільгоспмашини. Наша компанія постачає для клієнтів тільки оригінальні запчастини CLAAS, які пройшли перевірку у виробника.

Залишки з/ч станом на

07.05.2019

оригінальні запчастини CLAAS

На базі ТОВ “Компанія ЛАН” протягом 10 років функціонує відділ продажу, де пропонують купити запчастини CLAAS за вигідними умовами. За цей час наші фахівці напрацювали оптимальний алгоритм співпраці із замовниками. Ми зацікавлені у оперативності виконання Вашого замовлення. Адже від цього залежить швидкий та успішний ремонт і мінімізація часу простою робіт по збору урожаю. Нашими партерами стали найбільші господарства Західного регіону України.

Широкий асортимент запчастин до різних видів техніки

Велика база запасних частин, що створена на нашому підприємстві, дозволяє швидко виконати Ваше замовлення на сервісне обслуговування техніки. На складі є в наявності запасні частини для техніки таких фірм:

Кількість запчастин до сільськогосподарської техніки на складі поповнюється з урахуванням сезонної потреби. Крім того, наші інженери-спеціалісти набули практичного досвіду в проведенні капітального ремонту техніки бувшої у використанні. Відновлення техніки це цілий комплекс робіт, від складання списку необхідних запчастин, до заміни чи ремонту вузлів сільгоспмашини та її пофарбування.

НАЙШИРШИЙ ВИБІР ЗАПЧАСТИН ЗАВЖДИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ!

РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦТВА З ПРОДАЖУ ЗАПЧАСТИН:

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This