Робочі години 09:00 - 18:00

Запчастини до різних видів техніки

Якість, яка не підведе

Відділ запчастин формує складські запаси, використовуючи власну аналітичну систему, що моніторить рух товару по кожному артикулу.

Паралельно використовуються дані аналітичної системи RIM компанії CLAAS (програма, що аналізує рух товарів по складу дилера). Крім цього, проводиться моніторинг по парку реалізованих машин в регіоні відповідальності дилера.

Ми завжди відкриті до наших замовників  і надаємо доступ до переліку складських залишків Компанії ЛАН. Партнер у будь-який час може зайти на наш сайт і завантажити на свій мобільний пристрій таблицю з даними.
Оптимальна наявність на складі найбільш потрібних запчастин забезпечує ремонт несправностей агрегату  в найкоротші терміни. Зокрема, це стає вагомим аргументом при виборі техніки CLAAS. Постійний контакт всіх відділів з кінцевим споживачем, дозволяє тримати руку на пульсі і не просто продати товар або послугу, а саме вирішити проблему, з якою до нас звернулися.

Залишки з/ч станом на

06.11.2019

_DSF7601

На базі ТОВ “Компанія ЛАН” протягом 10 років функціонує відділ продажу, де пропонують купити запчастини CLAAS за вигідними умовами. За цей час наші фахівці напрацювали оптимальний алгоритм співпраці із замовниками. Ми зацікавлені у оперативності виконання Вашого замовлення. Адже від цього залежить швидкий та успішний ремонт і мінімізація часу простою робіт по збору урожаю. Нашими партерами стали найбільші господарства Західного регіону України.

Широкий асортимент запчастин до різних видів техніки

Велика база запасних частин, що створена на нашому підприємстві, дозволяє швидко виконати Ваше замовлення на сервісне обслуговування техніки. На складі є в наявності запасні частини для техніки таких фірм:

Кількість запчастин до сільськогосподарської техніки на складі поповнюється з урахуванням сезонної потреби. Крім того, наші інженери-спеціалісти набули практичного досвіду в проведенні капітального ремонту техніки бувшої у використанні. Відновлення техніки це цілий комплекс робіт, від складання списку необхідних запчастин, до заміни чи ремонту вузлів сільгоспмашини та її пофарбування.

Закрити меню

Pin It on Pinterest

Share This