Автоматичне регулювання тиску на сошник SmartForce для сівалки точного висіву Precea Super.

Автоматичне регулювання тиску на сошник SmartForce для сівалки точного висіву Precea Super – Автоматичне регулювання тиску на сошник для рівномірної глибини укладання. Витримка рівномірної глибини укладання на мінливих ґрунтах або при нерівномірному зворотному ущільненні є викликом для техніки та користувачів. Як модифікацію системи гідравлічного регулювання тиску на сошник AMAZONE пропонує для сівалок точного висіву Precea Super систему.

 

 

Найкраща сільськогосподарська машина 2021 року

Всеросійський конкурс “Краща сільгоспмашина 2021 року” проводиться силами Асоціації випробувачів сільськогосподарської техніки “АІСТ”: раз на два роки шляхом опитування сільгоспвиробників Росії визначаються найпопулярніші серед аграріїв машини. При цьому гарантом об’єктивності конкурсу є особиста думка сільгоспвиробників, яка ґрунтується на практиці застосування тієї чи іншої техніки.

Найвища дієвість та прецизійність на одній осі

Новий формат: Причіпний обприскувач Amazone UX Super з фактичним об’ємом бака до 9.000 л та шириною захвату 42 м.
Amazone розширює лінійку причіпних обприскувачів UX та представляє високопродуктивні моделі UX 7601 Super з фактичним об’ємом бака 8.000 л та UX 8601 Super з фактичним об’ємом бака 9.000 л. За рахунок постійного вдосконалення компактного дизайну машин Amazone нові моделі поєднують у собі об’єм бака до 9.000 л і ширину штанги до 42 м.

Новий диск X-Cutter для поверхневої обробки грунту

Amazone розширює можливості вибору інструментів для компактної борони Catros і представляє новий диск X-Cutter. Спеціальний диск з хвилястим профілем використовується для поверхневої обробки грунту. Особлива форма диска забезпечує суцільний, інтенсивний зріз та переконує високою, приповерхневою інтенсивністю змішування для прискорення мінералізації. Це створює оптимальні умови для подальшої культури.
Дуже поверхнева обробка ґрунту.