Партнери ТОВ Компанії "ЛАН"

Офіційний ділер Claas

CLAAS

Німецька компанія CLAAS є всесвітньовідомим виробником сільськогосподарської техніки. Компанія, заснована понад 100 років тому, сьогодні має 36 підприємств в усьому світі, 13 з них – виробничі підприємства. CLAAS виробляє зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, прес-підбирачі та телескопічні навантажувачі. Загалом у групі компаній CLAAS зайнято 11,5 тисяч працівників. В Україні CLAAS працює з 1992 року, за цей час сюди завезено понад 8 тисяч одиниць самохідноїтехніки.

LEMKEN

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі. Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро. ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%. За допомогою нашої техніки ми хочемо допомогти нашим споживачам виростити високий урожай і збільшити свій дохід. Висока продуктивність, тривалий термін експлуатації, комфортне обслуговування – ось найважливіші критерії наших дослідницьких і наукових розробок. ЛЕМКЕН відрізняється тим, що велику увагу приділяє практиці і прагне бути в безпосередній близькості від кінцевого споживача.
ділер HOUSEHAM

HOUSEHAM – ЛІДЕР У ВИРОБНИЦТВІ САМОХІДНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, ВПРОВАДЖУЄ ТОЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВАШЕ ГОСПОДАРЮВАННЯ.

Успіх серед виробників самохідних обприскувачів Великобританії HOUSEHAM здобув завдяки інноваційним напрацюванням та постійному підвищенню ефективності внесення агрохімікатів. Тільки точна та ефективна машина може максимально використати потенціал хімікатів та паливо. Завдаючи при цьому мінімум шкоди культурним рослинам. У світі, де ціни на паливо, хімію та насіння постійно зростають, HOUSEHAM прекрасно розуміє усі труднощі, з якими стикається сучасний агробізнес.
Серія обприскувачів Air Ride розроблена для оптимізації обробітку сг культур. Невелика вага машини запобігає надмірному ущільненню ґрунту, а також сприяє успішній роботі у більш вологих умовах. Тобто раніше, ніж інші обприскувачі можуть вийти в поле. Повний привід знижує пошкодження культур та радіус повороту на краю поля. Серце кожного нашого обприскувача – двигун CATERPILLAR, визнаний у всьому світі, як надійний та ефективний. HOUSEHAM розробив власний контролер TMC (Total Machine Control). Він дозволяє керувати та відслідковувати основні функції обприскування простим натисканням на сенсорну консоль екрану.

OPALL-AGRI

Компанія «OPaLL-AGRI» відома, як виробник сільськогосподарських агрегатів та запчастин для ґрунтообробної техніки різноманітних типів та марок. У першу чергу підприємство орієнтоване на виготовлення деталей на плуги та стерневі культиватори. «OPaLL-AGRI»дбає про клієнтів, тому забезпечує мінімальні терміни поставки та прийнятні ціни на продукцію – це дозволяє українському фермеру заощаджувати, оптимально витрачаючи фінансові ресурси. У процесі виготовлення запасних частин використовуємо спеціальну зносостійку сталь. Саме це забезпечує високу якість виробам та гарантує тривалий термін експлуатації (навіть в абразивних ґрунтах). Компанія «OPaLL-AGRI» протягом 20 років успішно постачає запчастини у країни Європи та Азії. У цей перелік входить також і Україна, де нашим офіційним дилером є ТОВ «Компанія ЛАН».