Робочі години 09:00 - 18:00

Програма фінансування для придбання техніки.

Готуймося до нового сезону разом!

Ознайомтеся з нашою новою програмою фінансування для придбання техніки.

кредитування техніки

КРЕДИТУВАННЯ

Головна

Використання сучасної високотехнологічної сільгосптехніки для ефективного збирання врожаїв це – реальність, яку наша команда робить для Вас ближчою.

Ми як виробник докладаємо зусиль, аби запропонувати своїм прихильникам техніку, у якій втілено унікальні інженерні розробки задля реалізації Ваших найсміливіших планів.

То ж ми заручилися підтримкою потужних фінансових інститутів, аби надати Вам можливості для розвитку Вашого бізнесу і зробити його більш успішним і ефективним за рахунок придбання сучасної техніки CLAAS на вигідних умовах.

Кредитування
Кредитування
Кредитування
Кредитування

Привабливі умови від надійного банку – запорука Вашого успіху!

Кредитування

З 1 жовтня 2017 року ПроКредит Банк спільно з компанією CLAAS пропонує вигідну програму фінансування для придбання техніки CLAAS у офіційних дилерів в Україні.

Умови фінансування придбання комбайна ТUCANO 580

Єдиноразова комісія – 0%

Кредитування
Кредитування

Умови фінансування придбання техніки CLAAS в Україні

Основні переваги програми:

 • Перший внесок зі сторони клієнта від 0%
 • Гнучкий графік погашення з урахуванням сезонності Вашого бізнесу
 • Відстрочення виплат капіталу до 11 місяців
 • Лояльний підхід до застави
Кредитування
Кредитування
 • Одноразова комісія 1 %
 • Схема погашень: щомісячно, рівними частинами або гнучкий графік

Ви отримуєте можливість затвердження фінансового ліміту та оформлення рамкової угоди на купівлю техніки CLAAS.

Кредитування
Кредитування
Кредитування

КредитуванняДовідка

ПроКредит Банк – німецький банк, який спеціалізується на кредитуванні та обслуговуванні малого, середнього бізнесу та агробізнесу, а також є одним з найнадійніших і стабільних банків для вкладників в Україні вже більше 15 років. Акціонерами ПроКредит Банку є фінансові організації — ПроКредит Холдинг, материнська компанія для глобальної групи ПроКредит банків, (Франкфурт-на-Майні, Німеччина);  Німецький державний банк розвитку KfW (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) — орієнтовані на сприяння розвитку бізнесу та економіки в Європі та в цілому світі. В Україну вони принесли свій досвід, отриманий в різних країнах світу, адаптували його до українських умов. Підприємства, які кредитує Банк, здійснюють значний внесок в розвиток економіки країни та сприяють створенню нових робочих місць.

ПроКредит Банк забезпечує сільгоспвиробникам прозорі умови банківських послуг. Ключовим елементом стратегії Банку є професіоналізм та висока якість обслуговування саме бізнес-клієнтів. Банк пропонує гнучкі умови фінансування, з урахуванням специфіки агробізнесу.

ПроКредит Банку першому в Україні було присвоєно найвищий рейтинг «AAA (ukr)» незалежним міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings (Лондон, Великобританія). Підтримка акціонерів, належність до міжнародної групи ПроКредит та контроль з боку Федерального управління фінансового нагляду Німеччини BaFin є гарантією стабільності та надійності ПроКредит Банку.

Сайт банку: www.procreditbank.com.ua

У новий рік – із новими фінансовими можливостями!

Кредитування

Початок нового року – найкращий час для оновлення умов та надання нових можливостей фінансування на пільгових умовах для клієнтів компанії CLAAS від лізингового партнера – ОТП Лізинг. Пропозиція поширюється на всю техніку марки CLAAS, придбану у офіційних дилерів цього виробника в Україні.

Умови фінансування придбання комбайна ТUCANO 580

Єдиноразова комісія – 0%

Кредитування

Умови фінансування придбання техніки CLAAS в Україні

 • авансовий платіж: від 30% вартості техніки (при збільшеному авансі, зазначені ставки переглядаються в сторону зменшення);
 • термін лізингу: від 1 до 5 років;
 • сезонний або амортизаційний («класичний») графіки – на Ваш вибір;
 • адміністративна комісія: 1,5%
Кредитування

Переваги роботи з нами:

 • спрощений пакет документів;
 • оперативні терміни погодження заявки;
 • додаткова застава для оформлення нової техніки не потрібна;
 • витрати на реєстрацію та страхування техніки вже включено до лізингових платежів;
 • повне відшкодування ПДВ після приймання техніки

Фінансовий лізинг на сьогоднішній день є одним з найпростіших способів збільшити або оновити парк техніки за мінімальних витрат!

Кредитування
Кредитування
Кредитування

КредитуванняДовідка

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» є частиною європейської фінансової групи OTP Group. Компанія заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». ОТП Лізинг працює з провідними виробниками с/г техніки, легкового та вантажного автотранспорту, утримуючи лідируючі позиції на українському ринку лізингу протягом останніх років.

Компанія ОТП Лізинг ставить за мету довгострокові відносини з клієнтами, пропонуючи високоякісне та кваліфіковане обслуговування, індивідуальний підхід та консультаційну підтримку вже понад пів тисячі діючих клієнтів.

Сайт компанії: www.otpleasing.com.ua

Креді Агріколь Банк спільно з компанією CLAAS пропонує привабливу програму фінансування для придбання техніки CLAAS у офіційних дилерів в Україні.

кредитування lanclaas

Переваги кредитування в Креді Агріколь Банку:

 • Обслуговування у надійному міжнародному банку, що історично спеціалізується на агробізнесі
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Зручний індивідуальний графік погашення, адаптований до надходжень коштів від реалізації врожаю
 • Привабливі відсоткові ставки
Кредитування

Ми будемо раді вітати вас у будь-якому з відділень Креді Агріколь Банку або у дилера CLAAS в Україні та надати вам детальну консультацію.

Кредитування
Кредитування
Кредитування

Кредитування

Коротка довідка:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі – Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Креді Агріколь є найбільш активним фінансовим партнером у сфері кредитування сільського господарства України. При цьому банк виступає для своїх клієнтів не тільки кредитором, але й діловим партнером і пропонує фінансові інструменти й інноваційні для ринку продукти, які підвищують ефективність бізнесу компанії. В 2016 році Креді Агріколь Банк визнано банком №1 для аграрного сектора України та банком, що пропонує кращий продукт для аграріїв (за версією видання Бізнес, червень та жовтень 2016 року).

Сайт банку: www.credit-agricole.ua

Менеджер відділу кредитування:

Закрыть меню

Pin It on Pinterest

Share This