You are currently viewing Більше можливостей для Вашої техніки CLAAS!

Інформація про роботу Вашої техніки – це дуже цінний ресурс. Всі системи, машини та робочі процеси повинні бути об’єднані в єдину мережу. Ви можете оптимізувати виробничий процес та значно зекономити час, ресурси та гроші, знаючи про місце знаходження машин та їх робочий статус. Робота з цим важливим і складним сектором значно полегшується з допомогою EASY (Efficient Agricultural Systems – ефективні сільськогосподарські системи ).

В програмному продукті EASY компанія CLAAS втілила весь свій професіоналізм в галузі електроніки. Назва відповідає змісту: EASY полегшує роботу в всіх сферах, від налаштування машини та систем управління агрегатом до програмного забезпечення. Цей продукт дозволяє ідеально узгоджувати між собою всі системи та максимально використовувати потенціал машин та Вашого господарства загалом.

Програма EASY має чотири сфери спеціалізації, які в поєднанні створюють ефективний комплекс:

  • On board (бортові системи) – керування та оптимізація продуктивності з кабіни;
  • On field (польові роботи) – керування продуктивністю в полі;
  • On track (рух) – контроль та віддалена діагностика;
  • On farm (господарство) – програми для роботи Вашого господарства.

Під назвою EASY компанія CLAAS об’єднує свої знання в галузі управління даними та точного землеробства. Сюди слід віднести мережу машин з TELEMATICS, управління парком та дистанційне обслуговування, програмний продукт AGROCOM чи CLAAS CROP SENSOR для оптимізації застосування добрив чи пестицидів. Оснащення машини системою автопілоту чи терміналом теж стосується розділу EASY.