Бункер для внесення добрива та насіння FERTI-CART FC 3500

Ви зараз переглядаєте Бункер для внесення добрива та насіння FERTI-CART FC 3500
  • Категорія запису:Новини
  • Час читання:1 mins read

Однокамерний причіпний бункер FERTI-CART FC з об’ємом 3500 л. від чеської компанії BEDNAR призначений для внесення добрив за допомогою ґрунтообробних агрегатів, таких як:

  • універсальний культиватор FENIX;
  • глибокорозпушувач TERRALAND;
  • глибокорозпушувач смугового обробітку ґрунту TERRASTRIP.

Його також можна використовувати для посіву в комбінації з навісною сівалкою CORSA CN. Герметична конструкція забезпечує якісне внесення навіть при великій кількості добрив.

FERTI-CART FC може бути обладнаний тензометричною системою зважування. Вона базується на трьох датчиках ваги, які надають інформацію про:

  • кількість добрив або насіння у бункері;
  • вже внесений/посіяний матеріал.

Налаштування норми і управління агрегатом дуже просте. Причіпним бункером можна керувати за допомогою:

  • системи ISOBUS на дисплеї трактора;
  • терміналів BEDNAR ( від ME Basic до ME TOUCH 1200 з сенсорним дисплеєм та розміром діагоналі 12,1 дюйма.)

FERTI-CART FC може бути оснащений системою камер. Вона забезпечує огляд агрегатованого обладнання з триточковою навіскою причіпного бункера. Зображення з камери відображається на дисплеї трактора або терміналі BEDNAR.