You are currently viewing Готуємось до збору врожаю разом з жниварками CLAAS VARIO!

Жниварки CLAAS VARIO стануть для Вас чудовими помічниками для прибирання зернових культур та ріпаку. Вони підходять для машин з високою потужністю та продуктивністю для регіонів з різною врожайністю. Регулювання столу жниварки при збиранні зернових і ріпаку забезпечує оптимальний потік рослинної маси та підвищує продуктивність машини на 10%.

Жниварки VARIO для зернозбиральних комбайнів мають ширину захоплення від 5 до 13,80 м. У рамках рестайлінгу три найширші моделі з робочою шириною 10,80, 12,30 і 13,80 м пропонуються з новими опціями і більш багатим пакетом стандартного обладнання. Ріпакові ножі можна швидко встановити з будь-якого боку без інструментів. Крім того, вони мають зниження ваги на 33% та на 50 % більшу швидкість різання.

Ще одним кроком вперед в плані комфорту є гідравлічне регулювання висоти шнека з терміналу Cebis. Механізатор може миттєво реагувати на зміну умов посіву одним натисканням пальця на екрані зі свого місця. Шнек може підніматися на 25 мм і опускатися на 10 мм. Також оновлено блок керування для регулювання висоти безпосередньо на жниварці. Новий поворотний перемикач легко переводить шнек в робоче або транспортне положення.

Завдяки новому приводі мотовила, який не виступає з боків, можна використовувати весь діапазон (700 мм.) регулювання столу жниварки з ріпаковими ножами. В залежності від тиску можливе налаштування висоти мотовила. Частота обертання автоматично регулюється залежно від швидкості руху комбайну.

Як Вам такі оновлення?