You are currently viewing Інновації від німецької компанії  “AMAZONE” для оптимізації Ваших виробничих витрат та охорони довкілля на 2020 рік

Easy Mix – пристрій в додатку від Amazone “mySpreader”, що рекомендує оптимальне налаштування для змішаних добрив.

Різноманітні види добрив змішують одне з одним для зменшення кількості проходів та зниження виробничих витрат, а також розподіляють на різну ширину захоплення. Проте, через її  збільшення, розрахувати точний розподіл змішаних добрив стає все важче. За допомогою функції EasyMix в додатку “mySpreader” AMAZONE пропонує можливість найкращого компромісу при наявності різноманітних сумішей, зокрема:

 • Користувач вибирає в меню компоненти, які він хоче розподілити
 • Додаток відображає на дисплеї сумісність окремих компонентів
 • У випадку конфлікту, користувач може змінити окремі компоненти на інші
 • Після створення правильного поєднання компонентів суміші додаток пропонує прийнятні значення для розподільника добрив

AmaSelectRow – система дистанційного перемикання для всіх машин AMAZONE з режиму суцільного обробітку на стрічкове обприскування по рядкам, яке значно знижує витрати на засоби захисту рослин.

 • Спеціальні форсунки SpotFan 40-03 з кутом обприскування 40 °працюють без перекриття і вносять по всій ширині факелу розпилювання 100 % засобів захисту рослин. Стандартно форсунки AmaSelect розташовані в межах штанги з відстанню 50 см.одна від одної
 • Додатково AMAZONE пропонує комплект  для зміщення форсунок, з допомогою якого відстань між ними зменшується до 25 см. Дві з чотирьох форсунок Amaselect  зміщуються вправо і вліво. Це забезпечує рівномірний обробіток по всій поверхні. ґрунту. Кожна форсунка на корпусі Amaselect може бути відкрита окремо або в комбінації з іншою
 • Перемикання між окремими форсунками чи суцільним та стрічковим обприскуванням здійснюється завдяки натисненням кнопки на терміналі
 • В залежності від міжряддя можливе зменшення витрат на засоби захисту рослин в межах 40-50 % (50 см. на посівах цукрового буряка) чи 50-65 % (75 см. на посівах кукурудзи , картоплі)

AmaSense Weather – компонент Amazone для вимірювання температури та вологості повітря на обприскувачах.

Ефективність засобів захисту рослин та їх раціональний розподіл в ґрунті залежить від урахування погодних умов та рельєфу.

АmaSense Weather – це датчик на обприскувачах AMAZONE в якості компонента системи NEVONEX, що дає можливість фермерам отримати дані про актуальну темпаратуру та вологість повітря на посівах. Геопроекцію метеоданих можна зберегти при кожному проході та в подальшому використовувати.

 • Створення аплікаційних карт на основі інформації від супутникового знімка та метеорологічних прогнозів дозволяє створити рекомендації для обробітку конкретної ділянки ґрунту. Наступний обробіток засобами захисту рослин можна адаптувати в відповідності до реальних прогнозів захворювання. Оптимізація витрат на мінеральні добрива могла б стати позитивним результатом для довкілля та організації виробництва.
 • З кожним проходом обприскувача, який обладнаний датчиком АmaSense Weather, накопичується інформація про конкретні ділянки з різним мікрокліматом. Ці знання служать доповненням до ґрунтових умов та супутникової інформації для довгострокового планування виробничого процесу.
 • Застосування системи NEVONEX спрощує роботу фермера з використанням інтелектуальних машин. Поєднання експертних знань безпосередньо використовується на машині в формі цифрового сервісу. Завдяки ефективній взаємодії при всіх робочих операціях фермер отримує наступні переваги:
 • Збільшення врожайності
 • Оптимізацію виробничого процесу
 • Зменшення витрат на посівний матеріал, добрива та засобів захисту рослин з урахуванням збереження довкілля.

Підготовлено за матеріалами сайту http://www.go2020.de/