You are currently viewing Оптимальні результати роботи за один прохід

Шукаєте агрегат для підготовки добре розпушеного, обробленого на однакову глибину та ущільненого посівного ложа? System-Kompaktor від німецької компанії LEMKEN створює найкращі передумови для швидкого і рівномірного проростання з високою гарантією сходів. Це комбінований ґрунтообробний агрегат з пасивними робочими органами з робочою шириною захоплення до 16 м.

System-Kompaktor – це агрегат для передпосівної підготовки ґрунту з багатосторонніми можливостями оснащення, який відповідає всім сучасним агрономічним вимогам до якісного передпосівного обробітку ґрунту. Ідеальне посівне ложе є основою для оптимального росту рослин. Оброблений ґрунт повинен бути добре вирівняний і одночасно добре розпушений по всій ширині захоплення і на всю робочу глибину. Структура ґрунту з дрібною фракцією в області розміщення насіння і великими грудками на поверхні забезпечують оптимальні сходи. System-Kompaktor створює для цього найкращі передумови. Поряд з агрегатами для підготовки ґрунту під посів, що працюють від валу відбору потужності, такі причіпні комбінації набувають все більшого значення під час обробітку ґрунту для посіву ріпаку, зернових та просапних культур.

Переваги LEMKEN System-Kompaktor

·         Різноманітні комбінації робочих органів та котків забезпечують оптимальне подрібнення та ущільнення ґрунту;

·         Навішування робочих секцій на паралелограмі забезпечує точне ведення та рівномірну глибину обробітку;

·         При зміні ґрунтових умов подача ґрунту на коток-подрібнювач адаптується шляхом гідравлічної перестановки ріжучої планки. Передні ріжучі планки найкраще вирівнюють поверхню поля;

·         Агрегати System-Kompaktor з шириною захоплення від 4 м. гідравлічно складаються в транспортну ширину до 3 м. Агрегати з шириною від 5 м. обладнані шасі для швидкого та безпечного пересування по транспортним дорогам.