You are currently viewing Передпосівний компактор Swifter SO_Profi

Шукаєте агрегат для вирівнювання ґрунту та підготовки насіннєвого ложа перед посівом? В такому разі пропонуємо Вам ознайомитись з перевагами Swifter SO_Profi від чеського виробника сільськогосподарської техніки Bednar. 

Якісно підготовлене ​​посівне ложе дає можливість посіяти насіння на потрібній глибині та прискорює роботу сівалки. Великою перевагою Swifter SO_Profi є підпружинена рама. Вона дозволяє працювати агрегатом на високій швидкості до 15 км / год. Компактори SWIFTER SO_PROFI випускаються з шириною захвату 4, 5 та 6 метрів. Агрегат може бути оснащений фінішним котком Crosskill, який збільшує подрібнюючий ефект задніх котків. Третій фінішний коток Crosskill відмінно підходить для підготовки до посіву олійного ріпаку або цукрових буряків.

SWIFTER SO_PROFI здатний підготувати ґрунт до сівби за один прохід. Завдяки поєднанню до 8 робочих операцій за один раз. Інноваційне технічне рішення підвіски бокових рам дозволяє працювати з компактором навіть на більш високих швидкостях. Саме тоді досягається кращий ефект подрібнення та вирівнювання. Компактор можна використовувати в будь-яку пору сезону. Він легко пристосовується до умов завдяки змінним робочим секціям.