Посів пшениці сівалкою BEDNAR OMEGA OO 6000 FL

Напівнавісна сівалка з підготовкою посівного ложе, внесенням добрив і дисковими сошниками. OMEGA OO_FERTI це універсальна сівалка легкої концепції з дисковою підготовкою грунту, що дозволяє висівати різну кількість і види культур як в системах традиційної обробки грунту, так і мінімальної з можливістю внесення добрив.

1.Система гідравлічного тиску дискових сошників гарантує висів в найскладніших умовах.
Можливість працювати і у важких умовах – технічне рішення сівалки Омега дозволяє роботу і в екстремальних умовах пов’язаних з вологістю, сухістю або великою кількістю рослинних залишків.
2.Завдяки PSP системі (Precise Seed Placement) дискові сошники здатні закладати насіння на однакову глибину по всій ширині захоплення і ідеально копіювати рельєф.
Висіваючі одиниці створені з двох дисків з формою літери «V» з діам. 380 мм. Один диск щодо іншого Неспіввісні. Це означає, що канавку для насіння створює тільки один диск. Дане рішення знижує опір ґрунту, покращує пенетрацию дисків в грунт, створює канавку через рослинні залишки, які можуть бути на поверхні. Один диск перекриває інший диск і таке розташування знижує знос і утримує точну глибину посіву навіть в разі, коли диски з великим зносом.
3.БЕДНАР пропонує механічне або електронне відключення половини ширини захвату сівалки. Сівалки з такою можливістю оснащені двома розподільними головками.
4.Якісний посів в сухих ґрунтах, тиск сошників (до 130 кг)
5.Більше простору для рослин завдяки міжряддю 12,5 см (можливість змінити на 16,5 см). Можливість посіву ріпаку озимого через ряд на міжрядді 25 см або через 2 ряди на міжряддя 37,5 см.
6.Якісне розпушування та підготовка посівного ложе за допомогою 2 рядів дисків діаметром 520 мм та твщиною 5 мм.
7. Ідеальне копіювання завдяки тиску БІЧНИХ РАМ І РОЗПОДІЛУ РАМИ висіваючих СОШНИКІВ НА ТРИ ЧАСТИНИ
8.Удобна калібрація та висипання бункера в задній частині сівалки.
9.Платформа ISOBUS – просте та універсальне управління.
10. Закладання насадження в технологіях мінімального обробітку, відвальної або прямий посів у стерню.
11.Відмінна весняна підготовка грунту на більш важких видах грунтів завдяки роботі і чудовому подріюненню брил протягом осінньої сівби через Колтер секції (модель ГО).
12. Посів різних культур від мілкозернистих до кукурудзи.
13. Дозуючі пристрій сівалок Omega вироблено з нержавіючої сталі з електроприводом, який оснащений радарних сенсором або Ізобас сигналом прямо з трактора. Дозуюча система здатна дозувати дуже точно насіння в межах від 0,6 до 350 кг / га.
14. У стандартній комплектації сівалок Omega знаходяться 2 види висівних котушок (один вид для дрібного насіння таких як ріпак, другий для зернових).
15. Система оснащена випускною засувкою для ідеального очищення бункера. Ворушилка для кращого проходу насіння. Засувка для простої заміни висівних котушок.
16. Внесення добрив в міжряддя. Підживлення рослин в початковій стадії вегетації системою внесення добрив. Добриво дозується з бункера під тиском нержавіючим дозуючим пристроєм до Колтер (діам. 380 мм). Глибина внесення добрива налаштовується. Колтер сконструйовані таким чином, щоб була забезпечена висока прохідність з відстанню 25 см (міжряддя насіння 12,5 см) і 33 см (16,5 см міжряддя насіння).
17. Центральна настройка глибини посіву дуже проста за допомогою храповікoгo механізму.
18. Двокамерний бункер розділений у співвідношенні 60:40 з можливістю вибору 60 насіння: 40 добрива або навпаки. Бункер також можна на 100% використовувати для насіння наприклад для створення насаджень осінніх культур.
19.Гідравлічна планка – Crushbar для вирівнювання грунту перед катками.
20.Розпушувальна дискова секція з дисками 520 × 5 мм для розпушування верхнього шару грунту