You are currently viewing Причіпна сівалка прямої сівби AMAZONE Primera DMC

Primera DMC – це сівалка для прямої та мульчувальної сівби в засушливих регіонах від німецького виробника сільськогосподарської техніки AMAZONE. За допомогою унікальних долотоподібних сошників вона забезпечує бездоганну точність загортання посівного матеріалу на зораному полі, на полі, обробленому культиватором, і під час прямої сівби. Посівний матеріал закладається під рослинні рештки із забезпеченням оптимального контакту з ґрунтом. 

Долотоподібні сошники на паралелограмній підвісці постійно копіюють рельєф ґрунту. У разі зіткнення з перешкодами, наприклад з камінням, є можливість вертикального та горизонтального відхилення. Рамкові котки з відбивними дисками забезпечують дуже точний контроль глибини й закривання посівного матеріалу під час прямої та мульчувальної сівби. Агресивно розташовані долотоподібні сошники з покриттям із твердого сплаву розчищають посівну борозну для посівного матеріалу та добрив. Розміщення сошників на поздовжніх балках у 4 ряди один за одним забезпечує велику відстань між ними та добре пропускання соломи. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Напірний бункер об’ємом 13 000 л на сівалках Primera DMC 9001-2C та 12001-2C дозволяє значно скоротити час заповнення й підвищити продуктивність під час сівби. Завдяки розділенню бункера на 4 секції ідентичного розміру можна вносити лише посівний матеріал або посівний матеріал з добривами у співвідношенні 3 : 1 чи 1 : 1. Наявність чотирьох секцій дозволяє вносити два сорти добрив у рядок (Single Shoot) з насінням. Коточки для прикочування додатково ущільнюють ґрунт зверху посівної борозни. Особливо це рекомендується в регіонах з легкими сухими умовами в разі сівби ярових чи ріпаку

Для заповнення бункера Primera DMC посівним матеріалом і добривами компанія AMAZONE пропонує завантажувальний шнек з гідравлічним приводом. Це доповнення дозволяє скоротити час заповнення на 15 хвилин та збільшити продуктивність машини.