You are currently viewing Системи допомоги механізатору в CLAAS SCORPION

Унікальна система допомоги SMART LOADING в новому CLAAS SCORPION покращує роботу Вашого навантажувача та забезпечить максимальний комфорт в повсякденній роботі. Функції налаштування ідеально взаємодіють одна з одною, оптимізують цикл завантаження та підвищують продуктивність та ефективність робочих процесів.

Всі моделі SCORPION за Вашим бажанням можуть бути обладнані системою автоматичного повернення ковша. Вона ідеально підходить для навантажувальних робіт, які вимагають багаторазового встановлення ковша в певне положення біля землі. Для зниження навантаження на механізатора можна зберегти кут нахилу, який потім зручно викликається натисканням кнопки на джойстику.

SCORPION 960-746 можуть бути оснащені системою точного керування робочою гідравлікою. Вона призначена для точного штабелювання навіть на великій висоті та акуратній роботі з небезпечними матеріалами або важкими вантажами.

DYNAMIC POWER – це система допомоги в SCORPION 960-746, яка автоматично збільшує або зменшує частоту обертання двигуна в залежності від відхилення джойстика.Під час водіння система гасіння коливань телескопічної стріли перешкоджає розгойдування машини. Її можна активувати на усіх швидкостях з допомогою тумблера. В автоматичному режимі вона відключається за швидкості нижче 7 км/год.

Моделі комфортного класу можуть бути оснащені динамічною системою зважування матеріалу в ковші.