You are currently viewing Унікальна техніка для компактних рулонів

Рулонний прес підбирач VARIANT від німецької компанії CLAAS – це Ваш надійний помічник для створення рулонів ідеальної форми. Ця машина справді вміє значно більше, чим просто пресувати сіно або солому. VARIANT відрізняється високою ефективністю та довгим терміном експлуатації. Продумана концепція прес-підбирача суттєво полегшить Вашу роботу. Завдяки високій пропускній здатності й оптимальній зручності керування VARIANT на будь-якому полі почувається як удома.

Спіральний ротор в прес-підбирачі забезпечує рівномірний потік рослинної маси.

Повністю перероблена напрямна пластина забезпечує надійне обв’язування тюка. Під час пресування вона відкрита. Це запобігає накопиченню кормової маси. Закриття пластини під час обв’язування гарантує оптимальне ведення сітки або шпагату.

Запатентований метод обв’язування CLAAS Covered та CLAAS Covered XW дозволяє виконувати обв’язування тюка від краю до краю. Це надає їм красивий і професійний загальний вигляд.

На всіх підбирачах із роликовим притискачем зрізний болт серійно замінено муфтою. Це дозволяє уникнути ризику його можливої поломки .

VARIANT оснащений чотирма різними системами керування:

  • OPERATOR,
  • COMMUNICATOR II,
  • система кермування S10
  • EASY on board.