You are currently viewing Відділювачі качанів CORIO CONSPEED та CORIO

Відділювачі качанів серії CORIO CONSPEED та CORIO від німецької компанії CLAAS призначені для збирання зернової кукурудзи або зерностержневої суміші. Вони забезпечать Вам чистий процес відділення качанів при збиранні як високоврожайних сортів, так і сухих стебел кукурудзи. Для різних умов, у яких проходять жнива й дозрівання, доступні три різних види корпусів вальців для відривання качанів:

  • CORIO CONSPEED з конічними звичайними або конічними гібридними вальцями для відривання качанів;
  • CORIO з прямолінійними вальцями для відривання качанів.

В цих моделях жниварок робочий кут становить 17°.  Така робоча позиція приставки забезпечує високу продуктивність навіть у випадку вилягання урожаю. Обидві моделі приставок мають механічний привід через конічну зубчасту передачу та карданний вал, що забезпечує ефективну передачу потужності та мінімальне технічне обслуговування.

Моделі жниварок CORIO оснащені циліндричними вальцями, які відділяють початки з мінімальними втратами. На кожному вальці розміщені чотири ножі, які налаштовуються окремо, а також нові хапальні пластини. Вони забезпечують акуратну роботу з рослинами під час збору врожаю.

CORIO CONSPEED оснащені конічними вальцями для відділення початків. Діаметр вальця збільшується поступово. Це дозволяє обережно обробляти початки кукурудзи навіть на високій швидкості. Висока пропускна здатність при збиранні сухого урожаю та краща продуктивність Вам забезпечена.

Приставки для відділення початків CORIO мають кілька комплектацій – 4, 5, 6 та 8-рядні, а CORIO CONSPEED – 6, 8 та 12-рядні. Обидві жниварки підходять для роботи на полях з міжряддями шириною 90 см, 80 см, 75 см та 70 см.

Основні переваги CLAAS CORIO /CORIO CONSPEED

  • Робочий кут 17 ° для запобігання втрат качанів
  • Міцний механізм приводу;
  • нова форма кожуха для дбайливої подачі рослинної маси;
  • унікальна система складання для встановлення кожухів у транспортне положення;
  • проста заміна та натягування подавального ланцюга;
  • змінні зношувані деталі, вбудовані в кожух;

За детальнішою інформацією звертайтесь до наших регіональних торговельних представників.