You are currently viewing Види змінних робочих секцій для передпосівного компактора Bednar Swifter  SE

Передпосівний компактор SWIFTER SE від чеської компанії BEDNAR призначений для створення ідеального насіннєвого ложа. Цей агрегат з шириною від 8 до 12 м. має змінні робочі секції, що відповідають вимогам підготовки ґрунту під конкретну культуру.   SWIFTER SE може виконати до восьми операцій за один прохід. Менша кількість проходів техніки по полю забезпечує:

  • ущільнення ґрунту,
  • збереження вологи
  • зниження витрат на підготовку ґрунту.

Однією з найважливіших переваг SWIFTER SE є незалежне кріплення робочих секцій для ідеального копіювання поверхні поля. Існують наступні види змінних робочих секцій:

  • Секція з стрілчастими лапами використовується для літньої та осінньої підготовки, коли ґрунт потрібно розпушити, підрізати та перемішати. Два ряди стрілчастих лап розміром 270 мм мають у рядах повне перекриття, підрізають профіль ґрунту по всій ширині агрегату, створюючи суцільне посівне ложе.  Завдяки робочому куту атаки лап здійснюється інтенсивний обробіток ґрунту, в результаті чого утворюється розпушений верхній шар. 
  • Секція з SB лапками в першу чергу підходить для весняної підготовки ґрунту перед посівом цукрового буряку. В цей час необхідно раціонально керувати весняною вологою та створити не глибоке і рівномірне насіннєве ложе.
  • Секція гамма сошників підходить для ранньовесняних операцій, наприклад, перед посівом ячменю. Чотири ряди гамма сошників під негативним кутом збагачують киснем, пришвидшують прогрівання ґрунту та допомагають зберегти зимову вологу в землі. Це важливо для швидкого початку росту весняного посіву. Пружинні стійки кожного сошника дозволяють працювати на високій швидкості.