Демотур нового  LEXION 7700
Демотур нового LEXION 7700 по території відповідальності дилера ТОВ Компанія ЛАН
Два регіони, два дні, різні рельєфи (від Хмельниччини з її рівнинами, до Львівщини із підйомами та крутими схилами), запрошені ключові партнери, багато вражень, зроблених висновків та обґрунтовані переваги потужної новинки.
Результати переконливо тішать та вражають!
А найбільшої впевненості та натхнення після випробувань додають відгуки власників господарств. Цитуємо найбільш влучний та лаконічний:
“Неперевершено!”

Починається серцебиття. Радість передчуття.
APS SYNFLOW HYBRID
Передумовою революційних інновацій завжди є кардинальна зміна звичних речей. В новому комбайні Lexion 8000/7000 повністю змінена технологія обмолоту APS SYNFLOW HYBRID. Вона була розроблена компанією CLAAS ще в 1995 році.
Завдяки комбінації молотилки APS SYNFLOW та системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS система обмолоту APS SYNFLOW HYBRID стала піонером в своєму класі.

• 755 мм. Збільшений на 26 % діаметр молотильного барабану для оптимального потоку органічної маси.
• Гідравлічна заслінка основної деки вмикається безпосередньо з кабіни комбайна чи ззовні вручну.
• 600 мм. Збільшений на 37 % відбійний бітер для оптимального потоку зеленої маси.
• Поворотна планка основної деки вмикається завдяки гідравліці з допомогою CEBIS з кабіни. Для швидкого реагування на зміну культур чи умов.
• Прямолінійний та енергоефективний потік рослинної маси. Відсутність непотрібної зміни швидкості та напрямку, збереження відцентрових сил для щадного режиму роботи.
• Максимальна ефективність сепарації. Рівномірне прискорення потоку маси від 20 м/с завдяки системи APS SYNFLOW для максимальної ефективності та сепарації.
• MULTICROP. Проста зміна культур завдяки зміні сегментів попередньої деки та переднього сегмента основної деки мінімізує час на пере налаштування.
• Збільшення подачі на 10 %. Нові деки роторів та розширена система очистки 4D: збільшення продуктивності на 10% при мінімальній витраті пального та чудовій якості соломи.