You are currently viewing Система автоматичного компенсування впливу вітру від АMAZONE
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вітер часто створює проблеми у сільськогосподарській діяльності, зокрема, перешкоджає рівномірному внесенню мінеральних добрив. Саме тому пропонуємо Вам ознайомитись з перевагами системи Wind Control для розподільників ZA-TS та ZG-TS від компанії AMAZONE.

Wind Control розроблено як додаток до системи Argus Twin для роботи в місцевості з важкими, вітряними умовами. Завдяки системі Ви можете нівелювати вплив вітру на якість розподілу. Система автоматично регулює показники розподільника для дотримання заданої норми внесення добрив у вітряну погоду.

На розподільник встановлено високочастотний датчик, який фіксує швидкість та напрямок вітру. На основі цієї інформації, він визначає нові параметри для розподільної системи і число обертів розподільних дисків. При бічному вітрі, воно збільшується на спрямованому до вітру боці, а система розподілу повертається назовні. Водночас на зворотному боці число обертів зменшується, а система розподілу повертається всередину. Таким чином, Wind Control автоматично компенсує вплив вітру і забезпечує точність розподілу.

Крім того, у робочому меню, поряд з усіма важливими параметрами внесення добрив, у полі зору механізатора перебувають актуальні параметри вітру: напрям, сила і поривчастість. В кольорах світлофора подаються сигнали про здатність WindControl компенсувати вплив вітру. Якщо контрольна межа при сильному вітрі досягнута або пориви вітру змінюються дуже часто, то система додатково видає попереджувальний сигнал.

За детальнішою інформацією про систему Wind Control звертайтесь до наших регіональних торговельних представників.