You are currently viewing Глибше, швидше, інтенсивніше: дискова борона LEMKEN Rubin 12

Серед українських аграріїв все частіше лунають розмови про зниження витрат на засоби захисту рослин. В зв’язку з цим стерньовий обробіток ґрунту як оптимальний метод механічного знищення бур’янів набуває все більше прихильників.

Перший неглибокий робочий прохід сприяє проростанню падалиці та насіння бур’янів. Разом з цим виконується заорювання решти подрібненої соломи, стерні та коріння на полі та їх перемішування з ґрунтом. Розпушування верхнього шару допомагає утримати в ґрунті цінну вологу, особливо під час засушливого літа.  Після першого стерньового обробітку ґрунту виконується наступний прохід на більшій глибині. Під час нього здійснюється механічне знищення бур’янів. Крім того, можна внести в органічні добрива. Залежно від подальшої культури – основної або проміжної – може бути потрібним додатковий прохід для передпосівного обробітку.

Такий ретельний обробіток ґрунту забезпечує активний захист рослин та знижує необхідність застосування засобів їх захисту. Для цієї операції ТОВ «Компанія ЛАН» пропонує Вам використовувати коротку дискову борону RUBIN 12 від німецької компанії LEMKEN.  Цей потужний універсальний агрегат здатний подрібнювати та перемішувати велику кількість рослинних решток на глибину до 20 см.  Індивідуально розташовані великі напівсферичні диски дозволяють закладати великі обсяги пожнивних залишків. Широкий асортимент котків забезпечує оптимальне подрібнення, відмінне зворотне ущільнення, вирівнювання і точне дотримання робочої глибини при різних видах ґрунту та умовах експлуатації.

За детальнішою інформацією про дискову борону Rubin 12 звертайтесь до наших регіональних торговельних представників.