Традиційно не оминула своєю увагою цей захід і ТОВ «Компанія ЛАН» – офіційний дилер на Західній Україні сільськогосподарської техніки таких провідних брендів як CLAAS, LEMKEN, AMAZONE, BEDNAR, SCHMOTZER, OPALL-AGRI, SUMO, високопродуктивних самохідних і причіпних обприскувачів HOUSEHAM, а також компанії GEA Farm Technologies, що є світовим лідером із виробництва доїльних залів, систем та засобів гігієни тварин.

У своїй експозиції «Компанія ЛАН» продемонструвала чимало різноманітної техніки, а найпопулярнішою серед відвідувачів Дня поля та саду була техніка CLAAS – два трактори CLAAS AXION 850 номінальною потужністю 220-235 к.с., трактори CLAAS AXION 940 потужністю 340-360 к.с. та зернозбиральний комбайн CLAAS TUCANO 580.

Як розповів виконавчий директор ТОВ «Компанія «ЛАН» Ігор Рудник, така зацікавленість невипадкова, адже CLAAS – це всесвітньовідомий бренд, який не потребує реклами, вся техніка цього німецького виробника надійна, якісна та перевірена часом. Саме тому як великі агрохолдинги, так і дрібні господарства обирають її.

– Під час сьогоднішнього заходу «Компанія ЛАН» ставить за мету не лише розповісти аграріям про техніку CLAAS, а й довести, що вона покликана підвищувати рентабельність та допомагати заробляти гроші її власникам, – розпочинає розмову Ігор Павлович.

– Розкажіть, будь ласка, детальніше про агрегати CLAAS, представлені на полі.

– Особливу увагу я б хотів приділити зернозбиральному комбайну CLAAS TUCANO 580, який підходить для збирання будь-яких культур.

Основними перевагами цієї машини є:

  • CMOTION, багатофункціональний джойстик, CEBIS, TELEMATICS, система картування врожайності та GPS PILOT, які гарантують інноваційний комфорт управління і контролю;
  • підвищення продуктивності на 20%, завдяки системі APS (системи APS і APS HYBRID – це унікальна технологія обмолоту фірми CLAAS);
  • зерновий бункер об’ємом до 11 000 л, що дозволяє продовжити час безперервного збирання, а висока швидкість розвантаження скорочує час простою, значно збільшуючи продуктивність; жатка VARIO зі шириною захвату від 4,95 до 9,22 м, яка забезпечує підвищення продуктивності на 10%, завдяки оптимальному розподілу маси;
  • двигун Mercedes-Benz потужністю 385 к.с. гарантує надійний запас потужності навіть у найскладніших умовах;
  • новий повнопривідний міст зі збільшеною на 30% тягою.

CLAAS TUCANO 580 вже випробували у своїх господарствах фермери Західної України, всі відзначають його надійність та економічність.

Ще один прилад, про який варто згадати, це Claas Isaria Crop Sensor – датчик виміру зеленої маси. Цей пристрій дозволяє сільгоспвиробникам суттєво економити кошти (економічний ефект від застосування Crop Sensor складає 50-60 євро на гектар), адже забезпечує оптимізоване внесення азотного добрива, регуляторів росту або ЗЗР для різних культур. А як свідчить статистика, саме на ці препарати фермери витрачають чи не найбільше грошей, тому що за останні 5 років «хімія» подорожчала у 250 разів, а ціна на сільськогосподарську продукцію зросла лише на 20%.

– Як працює цей пристрій та для яких тракторів він підходить?

Управління датчиком здійснюємо за допомогою Cebis Mobile або іншого терміналу ISOBUS. Датчики для оптичного вимірювання у системі Isaria Crop Sensor встановлено на кронштейнах. Завдяки аналізу кожної окремої рослини зверху, а не збоку, виробник гарантує більш високу точність результатів. Для розрахунку оптимальної кількості внесення створюється регулювальна крива у процесі каліброваного об’їзду поля. Технологія накладення даних на карту забезпечує коригування заданого значення, ґрунтуючись на різних зонах потенційної врожайності.

Це забезпечує більш високий урожай, підвищення якості та водночас оптимізацію обсягу внесення і захист навколишнього середовища.

Систему CROP SENSOR ISARIA можна використовувати на будь-якому тракторі, завдяки універсальній алюмінієвій рамі. Технологія і дисплей ISOBUS забезпечують простоту використання, а також можливість роботи як вдень, так і вночі. Наявність послідовного з’єднання дозволяє використовувати також техніку більш раннього випуску.

У сучасних умовах господарювання не достатньо лише придбати техніку – кінцевий результат залежить і від якісного та своєчасного сервісного обслуговування.

Справді, вчасне професійне обслуговування техніки – це запорука успішності господарства. Саме тому «Компанія «ЛАН» особливу увагу приділяє сервісному обслуговуванню клієнтів. Для цього у нас є всі передумови: належна інфраструктура, висококваліфікований персонал, який щороку проходить навчання та тренінги не лише в Україні, а й на заводах виробника, аби постійно бути в курсі новинок, мобільні групи сервісу, які оперативно та відповідально реагують на заявки щодо ремонту техніки чи сервісного обслуговування, великі склади запасних частин тощо. Всі роботи проводимо з чітким дотриманням вимог виробника техніки. У процесі ремонту використовуємо оригінальні запчастини та паливно-мастильні матеріали.

Основне для нас – не просто продати  техніку, ми прагнемо стати відповідальним та надійним партнером у розвитку аграрного бізнесу для кожного клієнта.

Пастернак Ігор Євстахович, головний інженер тракторної бригади ТзОВ «Бучачагрохлібпром» про техніку CLAAS та співпрацю з Компанією «ЛАН»:

«Техніка CLAAS – добре всім відома, вона популярна, якісна та надійна. Наша плідна співпраця з «Компанією «ЛАН» розпочалася 2005 року та триває і до нині. Всю техніку CLAAS купуємо лише у них, маємо 11 зернозбиральних комбайнів CLAAS LEXION 560, два трактори CLAAS XERION 3800, косарки CLAAS DISCO, силосозбиральний комбайн CLAAS JAGUAR та багато іншого.

Свій вибір зупинили на «Компанії ЛАН», адже за довгі роки вони зарекомендували себе як надійні партнери, які завжди готові прийти на допомогу, надати професійні консультації, забезпечити високоякісним сервісом та запчастинами. Я впевнений, що наша співпраця триватиме довгі роки».

Анна Артим