You are currently viewing Висока якість міжрядного обробітку з універсальним культиватором від Bednar.

Боротьба аграріїв з бур’янами за допомогою лише хімічних засобів призводить до поширення резистентності небажаної рослинності. Тотальне застосування гербіцидів завжди пригнічує культурні рослини та негативно впливає на Ваш майбутній врожай. Покращити ситуацію може механічний обробіток міжрядь, який знищує до 90 % бур’янів та сприяє зниженню застосування хімічних засобів захисту рослин. Саме тому пропонуємо Вам ознайомитись з перевагами універсального міжрядного культиватора ROW-MASTER від чеського виробника BEDNAR.

Інтервал регулювання міжряддя від 45 до 80 сантиметрів дозволяє використовувати агрегат при посівах кукурудзи,соняшнику, цукрових буряків та інших просапних культур. Для збільшення продуктивності та зменшення пошкодження рослин в рядках культиватор може бути оснащений системою автоматичного ведення CultiCam. Вона здатна ефективно керувати Вашим агрегатом і спрямувати його точно по міжряддю вже в ранній стадії сходів.

Масивна рама з високим кліренсом (80 см.) дозволяє проводити культивацію у високих насадженнях. Кожна секція з робочими органами працює на паралелограмній навісці, а робочі органи кріпляться за допомогою системи silentblock. Агрегат можна обладнати трьома типами робочих секцій відповідно до фази розвитку рослини.

Робоча глибина встановлюється регулюванням положення опорного колеса на кожній секції. Агрегат оснащений сталевими стабілізаційними колесами. За допомогою «ножа», розташованого посередині зовнішньої поверхні колеса, культиватор утримується від різких бічних зміщень.

Rowmaster можна обладнати набором світлодіодного робочого освітлення. Це забезпечує відмінну видимість навколо машини під час тривалих робочих змін в темну пору. Прекрасне освітлення гарантує Вам максимальну продуктивність навіть під час роботи в нічний час.