You are currently viewing Потужний CLAAS AXION 900 – запорука ефективності та продуктивності для Вашого господарства

Колосальна тяга в поєднанні з комфортним керуванням, економною витратою пального та забезпеченням великого потенціалу можливостей застосування – це все стосується CLAAS AXION 900. 

Ці трактори обладнані 6-циліндровим двигуном FPT Cursor-9 з робочим об’ємом 8,7 л. Завдяки системі очищення двигун відповідає вимогам стандарту токсичності відпрацьованих газів Tier 4. Він обладнаний найсучаснішою 4-клапанною технологією, системою вприскування Common-Rail, системою охолодження повітря і турбонагнітачем з перепускною заслінкою.

Завдяки тривалим інтервалах заміни масла (двигун – 600 год., КПП і гідравлічна система – 1200 год.) Ви економите в сезон свій дорогоцінний час на технічне обслуговування. Ваш AXION знаходиться в роботі. Акумулятор розташований в поглибленні з лівого боку трактора. Автоматичний вимикач через 90 секунд після вимкнення двигуна відключає електроживлення.

Переваги АXION 900

  • Надійна опора. Балка переднього моста і спеціальний конструктивний вузол двигуна приймають на себе навантаження, що виникають у роботі;
  • Повна збалансованість. Численні можливості баластування переднього й заднього мостів дозволяють оптимально адаптувати AXION 900 до будь-якого способу використання;
  • Багатофункціональний підлокітник з джойстиком CMOTION та терміналом СEBIS;
  • Великий вибір шин, включно з подвійними шинами, для переднього й заднього мосту розширює діапазон використання.