You are currently viewing Правильний обробіток ґрунту – це запорука Вашого високого урожаю

Швидке та якісне лущення стерні – це одне з основних завдань обробітку ґрунту після збору Вашого врожаю. Після цієї операції проростають не тільки падалиця та насіння бур’янів, що обсипалося цього сезону, а також ґрунтові запаси насіння попередніх років , що міститься у верхній частині орного шару. Проростання після лущення стерні відбувається через розпушення агрегатом верхнього шару ґрунту. Лущення стерні забезпечує правильне управління ґрунтовою вологою а також надходженню повітря, потрібного для проростання насіння й розвитку частини бур’янів, що вегетативно розмножуються.

Лущення стерні рекомендується проводити якомога швидше після збирання Вашого урожаю. За значного часового розриву після збиральних робіт ця операція втрачає своє значення. Необроблене поле починає швидко втрачати вологу. Натомість за своєчасного проведення лущення ґрунт не тільки зберігає кількість води, що міститься в ньому, а й збільшує її об’єм завдяки конденсації водяної пари та атмосферних опадів. Глибина лущення залежить від ґрунтово-кліматичних умов, гранулометричного складу ґрунту й типу засміченості полів. Правильно виконане лущення стерні виключає появу хвороби, бур’янів та шкідників на полі, а також вирівнює його поверхню.

Для цієї операції ТОВ «Компанія ЛАН» пропонує Вам використовувати агрегати чеської компанії BEDNAR. Це дискові лущильники SWIFTERDISC, дискова борона ATLAS або стерньовий культиватор VERSATILL VO_PROFI.

Окремої уваги вартий SWIFTERDISK, який є по-справжньому універсальним агрегатом. Не зважаючи на те, що передпосівна підготовка ґрунту не є основною спеціалізацією дискового лущильника, SWIFTERDISK може бути використаний для цієї операції. Завдяки короткій конструкції та малій вазі агрегат не потребує потужного трактора та може бути використаний для початкового подрібнення та вирівнювання грубої оранки.

За детальнішою інформацією про цього красеня звертайтесь до наших регіональних торговельних представників.