You are currently viewing В полі немає часу на компроміси – CLAAS TRION

Системи потоку рослинної маси в новому зернозбиральному комбайні CLAAS TRION можна адаптувати під різноманітні культури та польові умови. Похила камера, системи сепарації залишкового зерна та переробки соломи створюють всі умови для цього.  

  • Похила камера. Завдяки багатофункціональному джойстику в кабіні за допомогою гідравліки можна регулювати кут зрізу камери. Це дозволяє швидко реагувати на різні культури або умови місцевості. V-подібна похила камера забезпечує швидке механічне регулювання кута зрізу навіть з встановленою жниваркою. У такий спосіб з меншими втратами можна збирати полеглі культури, сою та трави, оскільки значно зменшується нагромадження маси. V-подібну похилу камеру можна замовити з ланцюговим або стрічковим конвеєром, відкритим або закритим вхідним вальцем.
  • Забезпечення економії палива завдяки прямолінійному потоку рослинної маси. У системі APS HYBRID барабан-прискорювач діаметром 450 мм запускає ефективний процес обмолоту. Це забезпечує максимальну продуктивність. Він значно збільшує швидкість потоку рослинної маси з 3 до 20 м / с. Попереднє прискорення потоку рослинної маси забезпечує максимальну ефективність всіх наступних процесів. Сепарація зерна здійснюється ще до молотильного барабана. Це забезпечує підвищення продуктивності на 20% при незмінній витраті палива.
  • Простий і ефективний принцип дії ROTO PLUS. Ексцентрично розташовані високопродуктивні ротори ROTO PLUS утворюють відцентрову силу, яка забезпечує відокремлення залишкових зерен від соломи. Це дозволяє значно знизити навантаження на решітний стан. Trion можна замовити в комплектації з двома роторами ( TRION 750 ) або одним (Trion 730/720).