You are currently viewing Ефективний помічник для Вашого господарства

Чи відомо Вам про особливості функціонування навантажувального пристрою в новому CLAAS SCORPION? Цей телескопічний навантажувач заслужено здобув собі репутацію продуктивного, надійного та багатофункціонального помічника для механізатора!

Його беззаперечною перевагою є робоча гідравлічна система, яка розвиває великі зусилля, і стійка телескопічна стріла, яка може бути оснащена боковими направляючими. Вона вражає своєю здатністю до обертання та вантажопідйомності. Їх доповнюють інтелектуальні автоматичні функції, такі як повернення ковша та регулювання частоти обертання. Вони підвищують продуктивність, знижуючи навантаження на механізатора.

Надійний тримач робочих пристроїв добре помітний з кабіни SCORPION. Він підходить для всіх умов експлуатації. Штопорні пальці (50 мм.) гарантують надійне механічне чи гідравлічне з’єднання зі всіма навісними пристроями.  Гідравлічне з’єднання є легко доступними та захищеними.

Великий кут повороту тримача робочих пристроїв складає 150°. Він ідеально підходить для перевалки насипних вантажів, особливо клейких матеріалів. Моделі SCORPION 1033 та 1033 VARIPOWER оптимізовані для штабелювання на великій висоті. Саме тому вони мають дещо менший кут повороту 126°.

Телескопічна стріла забезпечує безперебійну роботу навіть при максимальному вильоті до 9,75 м. Її вантажопідйомність є вражаючою. Щітка на стрілі запобігає накопиченню бруду при втягуванні телескопічної стріли. Бічна напрямна телескопічної стріли доступна для всіх моделей SCORPION.

Під час водіння система гасіння коливань телескопічної стріли перешкоджає розгойдування машини. Її можна активувати на будь-яких швидкостях за допомогою тумблера. В автоматичному режимі вона відключається при швидкості нижче 7 км / год. Для забезпечення точності робіт навіть при великих навантаженнях.

Символи індикатора навантаження інформують механізатора про діапазон переміщення машини:

  • зелений колір – все в нормі;
  • зелено-оранжевий  – близька межа стійкості;
  • зелено-оранжево-червоний – існує загроза перекидання.